kurier
East News ARKADIUSZ ZIOLEK
Mateusz Sidorek - 18 Maja 2020

Za każdym razem, gdy Ania odbiera zamówienie od kuriera, męczy ją jedna myśl. Czuje się zawstydzona, niebywały powód

Gdy kurier podjeżdża pod dom Anny, kobieta wciąż myśli o jednym i czuje wstyd. Portal Wirtualna Polska opublikował relację, zwracając uwagę na coraz większy problem, który prawdopodobnie będzie się pogłębiał z czasem. Ania przyznała, że jest zaniepokojona tym, jak zmieniła się sytuacja w naszym kraju po wybuchu pandemii koronawirusa.

Kurier regularnie przywozi Ani i jej rodzinie niezbędne produkty. Kobieta zazwyczaj prosi męża, aby pomógł jej wypakować zamówiony towar. Z relacji opublikowanej przez Wirtualną Polskę wynika, że Anna nie może pozbyć się pewnej myśli, przez którą czuje się głupio. Ma świadomość, że w naszym kraju problem nierówności społecznych będzie się pogłębiał.

zdjęcieMąż przypadkiem znalazł zdjęcie żony sprzed 18 lat. Zobaczył jeden szczegół, który totalnie go zmroziłCzytaj dalej

Gdy Ania i jej mąż potrzebują zakupów, pod drzwiami ich domu zjawia się kurier. Małżeństwo może sobie na to pozwolić nawet w sytuacji zbliżającego się kryzysu, spowodowanego pandemią koronawirusa. Chociaż wszyscy przedsiębiorcy tracą pieniądze przez zamrożenie gospodarki, Ania i Kamil wcześniej zebrali solidne oszczędności. Oboje prowadzą rodzinną firmę, która zajmuje się handlem stalowymi profilami.

Kurier przypomina Ani, jakie ma szczęście

Fakt, że zakupy do domu Ani i Kamila dostarcza kurier, przypomina kobiecie, jakie ma szczęście. Dzięki rozwojowi budownictwa, firma prowadzona przez nią i jej męża znacznie się wzbogaciła. Oboje mogli przygotować się na gorsze czasy, a wszystko wskazuje na to, że te właśnie nadeszły. Ania w relacji opublikowanej przez Wirtualną Polskę wspomina o tym, w jak trudnej sytuacji się znalazła kilkanaście lat temu.

- Boom w budownictwie, którego doświadczaliśmy ostatnimi laty, sprawił, że nasza firma nie tylko się rozwinęła i dobrze zarobiła, ale też zabezpieczyła się na czarną godzinę - cytuje słowa kobiety WP. - [...] Mamy zapas. W 2008 r. ledwo przeżyliśmy kryzys i wtedy obiecałem sobie, że więcej do takiej sytuacji nie doprowadzę. Uzbierałem rezerwę na gorsze czasy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KobietaPo badaniu lekarz powiedział ciężarnej 2 słowa o bliźniakach. Kobieta całkowicie się załamałaCzytaj dalej

Jak sama przyznaje, dlatego to kurier dowozi zakupy do jej domu. Jednak dzięki oszczędnościom firma Ani i Kamila nie zwolniła jeszcze żadnego pracownika. Kobieta jednak ma świadomość tego, że wiele osób bardzo ucierpi podczas kryzysu. Inflacja może doprowadzić do utraty ogromnych pieniędzy przez mnóstwo Polaków.

- Niby wszystko zamarło, a nowe zamówienia przychodzą cały czas. Nie mam chwili odpoczynku, bo nasza gosposia po wybuchu pandemii wyjechała do córki pod Gdańsk. No i cały dom jest na mojej głowie. Ale nie narzekam, bo patrzę na znajomych i trochę mi głupio, że naszym problemem jest co najwyżej to, kto rozpakuje przywiezione przez kuriera zakupy. Przynajmniej chwilowo mamy poczucie bezpieczeństwa - opowiada na łamach WP.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczna śmierć aktora "Na Wspólnej". Porażające informacje przekazał jego przyjaciel

2. Staruszka znalazła w Biedronce portfel z ogromną sumą. Cel, na który były przeznaczone pieniądze przyprawia o dreszcze

Kurier, który przywozi najpotrzebniejsze do domu Ani i Kamila, przypomina kobiecie, ile ma szczęścia. Wiele z jej koleżanek - również przedsiębiorców - wpadło w kłopoty związane z pandemią koronawirusa, które skończyły się bankructwem i obawą o najbliższą przyszłość. Niedawno pisaliśmy o kobiecie, która po wyjściu ze szpitala dowiedziała się o czymś strasznym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski przekazał najnowsze infomracje. Poważne zmiany od 1 czerwca
  2. Robert Lewandowski odcięty od podań? Trener nie ma wątpliwości, Bayern ma problem
  3. Kasia Kowalska nie wytrzymała krytyki. Pokazała zdjęcie, które odbiera mowę
  4. Na podobną wiadomość czekaliśmy. Właśnie zatwierdzono lek na koronawirusa
  5. Megan Fox przerywa milczenie. Mówi o małżeństwie. Zaskakująca decyzja
  6. Władza nagle i niespodziewanie zmieniła uciążliwy zakaz. Miliony Polaków poczują wielką ulgę

NagranieNatrafili na opuszczoną chatę pośrodku pustkowia, weszli do środka i przeszły ich ciarki. Widok, którego nie zapomną do końca życiaCzytaj dalej

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News