Kurier zniszczył przesyłkę przed doręczeniem. Po poznaniu powodu rodzi się bezsilna wściekłość

Kurier zniszczył przesyłkę przed doręczeniem. Po poznaniu powodu rodzi się bezsilna wściekłość Źródło: youtube.com/lajtowoo

Kurier pracujący w Amazonie zrobił coś naprawdę podłego. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, a więc w czasie gdy wszyscy czekają na przesyłki i prezenty mężczyzna zniszczył zamówienie, na które czekał pewien Brytyjczyk. Na nieszczęście dla kuriera, wszystko zostało nagrane, a jego samego mogą czekać nie lada konsekwencje.

Kurier pracujący dla Amazona był widocznie niezadowolony z powodu podjętej przez siebie pracy. Kiedy miał doręczyć dość drogą przesyłkę do jednego z klientów sieci wpadł we wściekłość i zniszczył pudełko. Nie wiedział jednak, że jest nagrywany i za swój wyczyn najprawdopodobniej pożegna się z pracą.

Sfrustrowany kurier zniszczył paczkę. Nie wiedział jednak, że jest nagrywany

Pewien Brytyjczyk po powrocie do domu zauważył widok, który go bardzo zaniepokoił. Paczka, która miała być bożonarodzeniowym prezentem dla jednego z jego bliskich, została zdeptana i pozostawiona przed drzwiami posesji. Mężczyzna sprawdził kamerę monitoringu i odkrył prawdę na temat tego, co stało się z przesyłką. Ta wiedza wprawiła go we wściekłość.

Okazało się, że kierowca Amazona nie mógł znaleźć miejsca, w którym może odłożyć przesyłkę. Widocznie sfrustrowany tym faktem położył ją na ziemi i zaczął deptać paczkę, po czym rzucił ją na wycieraczkę przed drzwiami. Oburzony Anglik nie mógł uwierzyć w takie zachowanie i o wszystkim poinformował pracodawców mężczyzny poprzez media społecznościowe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Brytyjczyk donosi do Amazona

Pokrzywdzony mężczyzna postanowił pokazać, co stało się przed jego domem, zamieszczając pod nagraniem mówiący dosłownie wszystko opis.

- Amazon UK - tak otrzymałem paczkę zeszłej nocy. Moja paczka została zdeptana i rozbita na kawałki. Zgaduję, że Amazon Grays Essex DEPO musi zorganizować pełny kurs szkoleniowy dla swoich kierowców, aby dowiedzieć się, jak dostarczyć paczkę - napisał Brytyjczyk.

Dzisiaj grzeje: 1. Miliony Polek robią tak z paznokciami. Natychmiast musicie przestać, grozi nowotworem
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Firma, widząc, jakie poruszenie wywołało nagranie, zdecydowała się na swój komentarz w sprawie.

- Przykro nam, że Twój produkt został uszkodzony! Z pewnością nie tego oczekujemy dla naszych klientów. Podziel się z nami szczegółami zamówienia - napisali przedstawiciele firmy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Rząd uregulował zasady dotyczące trzynastek. Ważne informacje dla emerytów
  3. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
  4. Kiedyś nazywano ją najbrzydszą kobietą świata. Internauci oniemieli słysząc czym się dzisiaj zajmuje
  5. Przepis na kotlet schabowy Magdy Gessler rozsadza podniebienie rozkoszą! A przecież jej sztuczka jest bardzo prosta, każdy może ją zrobić                                                                            

źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News