Barbara Kurdej-Szatan jest ostatnio w Polsce bardzo znana. Pięknej aktorce popularność przyniosła popularna reklama sieci komórkowej. Kurdej-Szatan nago w łóżku – tak aktorka korzysta z popularności.

Piękna Kurdej-Szatan nago w łóżku – w mega seksownej pozie, aktorka robi furorę wśród męskiej części swoich fanów. Trzeba przyznać – wygląda bajecznie.

ZOBACZ TAKŻE: Fala hejtu na chorą Kurdej-Szatan. Powód? Niedorzeczny!

Kurdej-Szatan nago

Aktorka wystąpiła w odważnej sesji dla kolorowego magazynu. Trzeba przyznać, ze ma się czym pochwalić. Takie ciało zrobi wrażenie na każdym.

Do tej pory Barbara Kurdej-Szatan zdecydowanie odmawiała wszelkim propozycjom rozbieranych sesji zdjęciowych. Teraz jednak najwyraźniej zmieniła zdanie.

ZOBACZ TAKŻE: PRZEGIĘCIE?! Mama Kurdej-Szatan ze szczegółami o pierwszym SEKSIE córki

Nie tylko aktorka, ale również modelka

Wcześniej twierdziła, że nie jest na to gotowa. Najwyraźniej coś zmieniło się w życiu aktorki, ponieważ jednak zdecydowała się na sesję w mega seksownej pozie i do tego bez ubrań.

Przyznać trzeba, że zdjęcie jest wyjątkowo udane, a po aktorce nie widać, by była jakkolwiek speszona sytuacją, w której się znalazła. Mimo wszystko, nie był to typowy akt.

ZOBACZ TAKŻE: Kurdej-Szatan wygrała święta. Najpiękniejsze zdjęcie podbija dziś sieć

Najbardziej intymne miejsca aktorki zostały sprytnie zasłonięte. Mimo to widać, że Kurdej-Szatan na smykałkę nie tylko do aktorstwa, ale również, z całą stanowczością – do modelingu.

fot. sesja Barbary Kurdej-Szatan w „Vivie”

Źródło: se.pl

...

Zobacz również