Mięso z kurczaka jest niebezpieczne dla kobiet. Słowa lekarza o zagrożeniu zdrowia wręcz odbierają smak

Mięso z kurczaka jest niebezpieczne dla kobiet. Słowa lekarza o zagrożeniu zdrowia wręcz odbierają smak Źródło: unsplash

Kurczak jest szczególnie niebezpieczny dla kobiet. Właśnie została opublikowana opinia lekarza na temat tego mięsa. Słowa, które padły z jego ust, napawają obrzydzeniem. Po ich przeczytaniu niezbyt szybko sięgniesz po kurczaka.

Kurczak jest jednym z najczęściej wybieranych mięs na całym świecie. Wszyscy kochają zajadać się kawałkami kurczaka, który przez wiele lat był uznawany za najzdrowsze mięso. Jego niska tłuszczu sprawiła, że dietetycy postawili go na pierwszym miejscu, jeżeli chodzi o wybór mięsa. Lata badań uświadomiły im jednak, że pomylili się w jego ocenie.

Kurczak nie jest zdrowy?

Dietetycy i eksperci od żywienia sklasyfikowali mięso z kurczaka jako jedno z najbardziej wartościowych dla ludzkiego organizmu. Możliwe, że tak było, dopóki w hodowli zwierząt na ubój nie zaczęto stosować hormonów wzrostu oraz innych antybiotyków. Sytuacja jednak diametralnie się zmieniła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gigantyczne zapotrzebowanie na mięso, sprawiło, że producenci nie byli w stanie wyhodować tak dużej liczby zwierząt. Musieli więc sięgnąć po leki, dzięki którym zwierzęta rosły szybciej, potrzebowały mniej paszy i mogły dać im większy zysk. 

Niestety, okazuje się, że leki, które znajdują się w organizmach zwierząt, razem z nimi lądują na talerzach, co może prowadzić do rozwijania się chorób oraz znacznego pogorszenia stanu zdrowia. Pewien lekarz podzielił się informacją odnośnie jednej ze swoich pacjentek, jej historia sprawia, że odechciewa się jeść nie tylko kurczaka, ale i każdy inny rodzaj mięsa.

Winowajcą był kurczak 

Pacjentka ledwo co wydała na świat swoje pierwsze dziecko. Szczęśliwa mama przez całą ciążę nie skarżyła się na stan zdrowia. Niestety zaczął on się pogarszać po urodzeniu dziecka. Zaniepokojony lekarz zlecił serię badań, by dowiedzieć się, co dolega kobiecie. 

Okazało się, że w jej ciele znajdują się torbiele, które trzeba usunąć. Po operacji stan zdrowia nadal się nie poprawiał, a torbiele ciągle się pojawiały. Lekarz powiedział, że były one całkowicie wypełnione przerażająco ciemną krwią, razem z pacjentką doszli do tego, co sprawia, że torbiele nawracają.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Wszystkiemu winny okazał się być kurczak, a dokładniej sterydy, które się w nim znajdują. Mają one fatalne skutki dla kobiecego organizmu, powodują straszne zniszczenia jeżeli chodzi o układ rozrodczy kobiet. Dlatego chociaż uznawany jest za mięso zdrowie i "fit", to jednak w rzeczywistości sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejne świadczenie dla rodzin. Premier zapowiedział "wsparcie, jakiego nie było dotąd”
  2. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  3. Marta zobaczyła tytuł przelewu alimentów i zamarła. Od razu zagotowała się z wściekłości
  4. Nagły niesłychany dramat. Syn b. prezydenta Niemiec zadźgany na oczach tłumu
  5. Katarzyna Dowbor przeżywa bardzo trudne chwile. Stała się rzecz, której bała się od dawna

źródło: 5minutdlazdrowia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News