Niegdyś była gwiazdą, uwielbiały ją miliony. Dzisiaj ma nad sobą kuratora i jest ubezwłasnowolniona

Niegdyś była gwiazdą, uwielbiały ją miliony. Dzisiaj ma nad sobą kuratora i jest ubezwłasnowolniona Źródło: YouTube MrYourmom4567.T12

Kurator sprawuje opiekę nad jedną z najpopularniejszych światowych gwiazd sceny muzycznej. Przed kilkoma laty kobieta była ulubienicą milionów fanów, a jej losy śledził niemal każdy. Teraz jest ubezwłasnowolniona, nie może samodzielnie decydować o swoim losie. Wokalistkę spotkał naprawdę smutny los. Jej sytuacja jest naprawdę poważna.

Britney Spears była w latach dziewięćdziesiątych jedną z najpopularniejszych gwiazd. Po premierze hitów "Oops!...I Did It Again" i "Baby One More Time" na punkcie pięknej blondynki oszalał cały świat. Wokalistka uwielbiana przez miliony fanów była nazywana "Księżniczką popu". Przez dekadę jej płyty były najlepiej sprzedającymi się albumami muzycznymi na świecie - z tego powodu została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. Artystka ma na swoim koncie prawie pięćdziesiąt prestiżowych nagród. Może pochwalić się także pokaźną filmografią. U szczytu jej sławy nikt nie podejrzewał, że spotka ją naprawdę smutny koniec. Teraz jej życiem kieruje kurator.

Kurator sprawuje pieczę nad życiem popularnej gwiazdy

Moment załamania psychicznego Britney Spears zapisał się na zawsze w historii show-biznesu. Kiedy media obiegły zdjęcia z pamiętnej wizyty w salonie fryzjerskim w Los Angeles, podczas której wokalistka ogoliła głowę na łyso, jej fani byli przerażeni. Ten moment był początkiem ogromnych problemów artystki. Od tamtej pory Britney Spears zmaga się z uzależnieniem od narkotyków i depresją. Wielokrotnie podejmowała także leczenie w ośrodkach zamkniętych. Problemy były tak poważne, że bliscy piosenkarki podjęli decyzję o ubezwłasnowolnieniu kobiety.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Brat Britney Spears zdradził, że obecnie wszystkie decyzje dotyczące życia prywatnego i zawodowego wokalistki, podejmowane są przez kilkanaście osób. W tym gronie znajdują się między innymi prawnicy i psychologowie. Pomysłodawcą pozbawienia gwiazdy prawa do decydowania o sobie był jej ojciec, którego niepokoił pogarszający się stan psychiczny córki. Prawdopodobnie już do końca życia wokalistki jej działania będzie nadzorował kurator. Sytuacja ta nie podoba się fanom i zaprzyjaźnionym gwiazdom. Niedawno światło dzienne ujrzała akcja społeczna "FreeBritney". Działacze żądają przywrócenia wokalistce prawa do decydowania o sobie. Najlepsze momenty w karierze Britney możemy powspominać na kanale MrYourmom4567.T12 w serwisie YouTube.

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski przypadkiem wygadał się, ile naprawdę w Polsce jest chorych. Liczba radykalnie różni się od oficjalnej

2. Przyłapali Dudę w jego prywatnym domu w dziwnej pozie. Upubliczniono zdjęcia, co tam się wydarzyło?

3. Koronawirus na wiecu wyborczym Andrzeja Dudy. Sanepid zwraca się do uczestników z pilnym apelem

Britney Spears nie jest zachwycona sytuacją, w jakiej się znalazła. To, że jej życiem kieruje kurator, bardzo ją frustruje. Rodzina uważa jednak, że gwiazda nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Brat deklaruje, że ubezwłasnowolnienie wokalistki ma pomóc w uporządkowaniu jej kariery i życia osobistego. Taka sytuacja trwa od dwunastu lat. To właśnie wtedy sąd orzekł, że Britney Spears nie jest w stanie zarządzać swoim majątkiem i podejmować odpowiedzialnych decyzji. Współczujecie jej?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
  2. Justyna Żyła znów zaatakowała byłego męża przed tysiącami Polaków. Zdjęcie mówi wszystko (FOTO)
  3. Nieoficjalnie: Będzie zamrożenie na cały 2021 rok. Dotyczyć będzie co piątego Polaka i Polkę
  4. Cierpiał w ciszy, z dala od mediów. Słynny aktor trafił do szpitala, smutne doniesienia
  5. Smutne doniesienia z Polski. Są ranni, w tym większość dzieci
  6. Niezapomniany Rene z „Allo, Allo” skrywał tajemnicę. Ujawnił ją dopiero tuż przed śmiercią
  7. Aż się zdziwisz na zakupach, okazja w Biedronce. Akcja mówi o 2 za darmo, ale możesz wziąć nawet 6
  8. Kołobrzeskie ogórki kiszone lepsze od tradycyjnych? Sekretem jest jeden tajemniczy składnik
  9. Katarzyna Dowbor jest zdruzgotana, przerwała milczenie. Nie zamierza zostawić rodziny w potrzebie

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News