Użytkownik wykopu o nicku „Spolo” stworzył bardzo ciekawe narzędzie. Może się ono okazać niezwykle pomocne w robieniu zakupów na platformie Allegro.

Strona allegro.rating24.pl pomaga w znalezieniu informacji na temat firm sprzedających w najpopularniejszym w Polsce serwisie aukcyjnym.

Jak informuje „Spolo”, wprowadzając do wyszukiwarki adres aukcji można uzyskać informacje z kilkunastu różnych źródeł takich jak: serwisy z opiniami, social media,  CEIDG, KRS, GUS, giełdy długów oraz wiele innych.

Narzędzie może być bardzo użyteczne, zwłaszcza gdy tak dużo pojawia się informacji na temat oszustw dokonywanych przez ten portal aukcyjny. Niedawno informowaliśmy o oszuście który próbował sprzedać podrabianą koszulkę Roberta Lewandowskiego. Oszust informował nawet, że całość dochodu ma zostać przekazana na fundację Szlachetna Paczka. Naciągacz chciał prawdopodobnie wyłudzić sporą sumę pieniędzy, powołując się na rzekomo altruistyczne zamiary.

W porę przeszkodził mu w tym jednak rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski, publikując wymowny post na swoim Twitterze.– Sprawdzone info u źródła. Robert nikomu nie przekazał koszulki, aukcja nieprawdziwa – napisał przedstawiciel Polskiego Związku Piłki Nożnej, dzięki któremu aukcja od razu została usunięta, a oszust nie zdążył wzbogacić.

Źródło: wykop.pl

Kto ma lepszą armię: Polska czy Ukraina? PORAŻAJĄCA różnica!

11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia

 

...

Zobacz również