Jesteś klientem hipermarketu Lidl i ostatnio kupiłeś ten produkt? Uważaj! Sklep dosłownie błaga kupujących o jego zwrot, wszyscy są przerażeni. „To może was zabić!”.

Lidl ma w Polsce wielu klientów. Ostatnio jednak znana sieć supermarketów wypuściła produkt, który okazuje się być wielce niebezpieczny. Dosłownie błagają o jego zwrot obawiając się o zdrowie i życie swoich klientów.

W specjalnym komunikacie Lidl poinformował swoich klientów o tym, że jeden z produktów, który można było nabyć w ich sklepach jest wadliwy – może eksplodować, a nawet wywołać pożar! Sklep prosi o natychmiastowe zaprzestanie używania tego produktu.

Lidl dopuścił bubel do sprzedaży

Wadliwym produktem jest maszynka do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową SHVB 800 A1 marki Silvecrest, wyprodukowaną przez firmę TARGA GmbH, o numerze 290952. Podany numer znajduje się na spodzie urządzenia.

 Z uwagi na błąd produkcyjny, w przypadku pojedynczych urządzeń nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia pożaru i eksplozji podczas ładowania lub dalszego korzystania z nich. W związku z tym firma TARGA GmbH prosi wszystkich klientów o zastosowanie się do niniejszego wycofania i zaniechanie dalszego użytkowania urządzenia – podaje komunikat.

Każdy korzystający z tej maszynki powinien szczególnie na siebie uważać, aby nie ryzykować swoim życiem i zdrowiem. Maszynki były sprzedawane w Lidlu na terenie całej Polski od  14 grudnia 2017 roku.

Artykuł można zwrócić w każdym sklepie Lidl bez okazywania paragonu. Oczywiście, koszt jego zakupu zostanie przez supermarket bezzwłocznie zwrócony. Pytanie, czy wypuszczenie tego produktu nie odbije się na wynikach sprzedaży Lidla w ogóle.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. McDonald’s otwarty 1 kwietnia w Wielkanoc? To zależy
  2. Skandaliczna relacja ze spowiedzi. Oburzające zachowanie księdza
  3. Jeśli to przejdzie, Warszawa zapłonie. „Całkowity zakaz wyjeżdżania z Polski za granicę”
  4. Co się dzieje? Premier Izraela w szpitalu, wykończyli go wrogowie
  5. Benedykt XVI nie może już nawet chodzić. Franciszek przyjechał go pożegnać

12 zakazanych imion, których nie wolno ci nadawać swojemu dziecku


Spod jakiego znaku Zodiaku są najbogatsi Polacy?

Źródło: msn.com