Kupiłeś to w Lidlu? Sklep błaga o zwrot: "To może eksplodować i was zabić!"

Kupiłeś to w Lidlu? Sklep błaga o zwrot: "To może eksplodować i was zabić!" Źródło: fot. Flickr

Jesteś klientem hipermarketu Lidl i ostatnio kupiłeś ten produkt? Uważaj! Sklep dosłownie błaga kupujących o jego zwrot, wszyscy są przerażeni. "To może was zabić!".

Lidl ma w Polsce wielu klientów. Ostatnio jednak znana sieć supermarketów wypuściła produkt, który okazuje się być wielce niebezpieczny. Dosłownie błagają o jego zwrot obawiając się o zdrowie i życie swoich klientów. W specjalnym komunikacie Lidl poinformował swoich klientów o tym, że jeden z produktów, który można było nabyć w ich sklepach jest wadliwy - może eksplodować, a nawet wywołać pożar! Sklep prosi o natychmiastowe zaprzestanie używania tego produktu.

Lidl dopuścił bubel do sprzedaży

Wadliwym produktem jest maszynka do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową SHVB 800 A1 marki Silvecrest, wyprodukowaną przez firmę TARGA GmbH, o numerze 290952. Podany numer znajduje się na spodzie urządzenia. - Z uwagi na błąd produkcyjny, w przypadku pojedynczych urządzeń nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia pożaru i eksplozji podczas ładowania lub dalszego korzystania z nich. W związku z tym firma TARGA GmbH prosi wszystkich klientów o zastosowanie się do niniejszego wycofania i zaniechanie dalszego użytkowania urządzenia - podaje komunikat. Każdy korzystający z tej maszynki powinien szczególnie na siebie uważać, aby nie ryzykować swoim życiem i zdrowiem. Maszynki były sprzedawane w Lidlu na terenie całej Polski od  14 grudnia 2017 roku. Artykuł można zwrócić w każdym sklepie Lidl bez okazywania paragonu. Oczywiście, koszt jego zakupu zostanie przez supermarket bezzwłocznie zwrócony. Pytanie, czy wypuszczenie tego produktu nie odbije się na wynikach sprzedaży Lidla w ogóle.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. McDonald’s otwarty 1 kwietnia w Wielkanoc? To zależy
  2. Skandaliczna relacja ze spowiedzi. Oburzające zachowanie księdza
  3. Jeśli to przejdzie, Warszawa zapłonie. „Całkowity zakaz wyjeżdżania z Polski za granicę”
  4. Co się dzieje? Premier Izraela w szpitalu, wykończyli go wrogowie
  5. Benedykt XVI nie może już nawet chodzić. Franciszek przyjechał go pożegnać
Źródło: msn.com
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News