Starzejący się i poważnie chory kultowy aktor, zdaniem mediów i przyjaciół umiera. Gwiazdor odmawia jednak leczenia, twierdząc, że wystarczy mu modlitwa i gorliwa wiara. Jego życie, jak i kariera wiszą na włosku.

Znany z hitów takich jak „Batman Forever” i „Top Gun” aktor, Val Kilmer od kilku lat walczy z rakiem krtani. Nowotwór zdiagnozowano u niego po tym, jak w 2015 roku trafił do szpitala. Wcześniej legenda „Hollywood” ukrywała straszną prawdę przez światem.

ZOBACZ TAKŻE: W Hollywood czas się zatrzymał. Nie żyje legenda aktorstwa

Kilmer do choroby nie chciał przyznać się przez bardzo długi czas. Robił to z powodu swoich przekonań religijnych i poglądu na nowoczesną medycynę, w której skuteczność po prostu nie wierzy. Teraz jednak kultowy aktor musi zmierzyć się z faktem, że niedługo może nadejść kres jego życia, a roli w kontynuacji „Top Gun” najprawdopodobniej nie obejmie.

ZOBACZ TAKŻE: Fatalny wypadek samochodowy. Słynny aktor nie żyje

„Modlitwa starczy”

58-latek jest członkiem Stowarzyszenia Chrześcijańskiej Nauki. Z tego względu po prostu odmawia leczenia. Teraz jednak publicznie przyznaje się do walki z rakiem, którego, jak mówi, pokonać chce modlitwą.

Nadal mam spuchnięty język i krtań. Cały czas trwa proces mojej rekonwalescencji Walczę z rakiem. Modlę się codziennie – powiedział niedawno Kilmer.

ZOBACZ TAKŻE: Z Krawczykiem jest ŹLE! Rodzina błaga o modlitwę

Przyjaciele aktora nie są jednak tak optymistycznie nastawieni do skuteczności modlitwy, co on sam. Otwarcie mówią o tym, że głos legendy kina nie brzmi już tak, jak kiedyś. Media za Oceanem spekulują natomiast, że kultowy aktor może mieć przerzuty do mózgu i węzłów chłonnych, a takie połączenie byłoby dla niego bez wątpliwości śmiertelne.

ZOBACZ TAKŻE: Ciąg dalszy historii chorej na raka kobiety zwolnionej przez AVON

źródło: fakt.pl

Nie chcesz mieć raka? Nie jedz TYCH rzeczy!

Gwiazdy, których karierę PRZEDWCZEŚNIE przerwała śmierć

...

Zobacz również