Dyskonty potrafią zaskoczyć nie tylko niskimi cenami, ale też bardzo niezwykłą ofertą. Zdarza się w nich dostać towar nigdzie indziej w kraju niedostępny. Czasem sprowadza się niesprzedawane w Polsce alkohole, a niekiedy – kultowe słodycze.

Tak jest i tym razem. W ofercie Biedronki w Polsce pojawiły się popularne w Stanach Zjednoczonych batoniki i babeczki Reese’s. Są one popularne nie tylko w USA, sprzedaje się je także wielu innych krajach. Tak są jednak dużo droższe, bo za małą paczkę zapłacimy równowartość nawet 8-10 zł.

W Biedronce od początku nowego roku szkolnego pojawiły się oba te produkty w cenie 4,49, a zatem o wiele niższej, niż proponowana w innych państwach świata. Babeczki Reese’s są smakołykiem, którego głównym składnikiem jest masło orzechowe. Batonik ma prócz tego zatopione w czekoladzie orzeszki ziemne.

Słodycze produkowane są w Stanach Zjednoczonych od 1928 roku. Prócz babeczek i batoników, które trafiły na polskie półki sklepowe, dostępne tam są także inne warianty słodyczy pod szyldem Reese’s. Można zatem dostać zarówno brownie, jak i płatki śniadaniowe.

Jeśli jesteś fanem tych kultowych amerykańskich słodyczy – spiesz się. Dostępne są bowiem od 4 września tylko do wyczerpania zapasów. Można zatem dostać babeczki Reese’s w paczce 51 g oraz batonika o masie 47 g. Oba produkty dostępne są w tej samej cenie – 4,49 zł.

fot. screenshot/biedronka.pl

Źródło: ugotuj.to

...

Zobacz również

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!