Kultowa postać TVP w ciężkim stanie! Potrzebna będzie operacja

Kultowa postać TVP w ciężkim stanie! Potrzebna będzie operacja

Kultowa postać TVP ma bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Pilnie potrzebna będzie operacja. Nie wiadomo, jak dalej potoczy się droga zawodowa gwiazdy. 

Robert Janowski od lat jest obecny w TVP. Prowadzi swój kultowy program Jaka to melodia i ciężko sobie wyobrazić, jak Telewizja Polska wyglądałaby bez niego. Niestety, gwiazdor nie jest w najlepszym stanie. Lekarze biją na alarm. Robert Janowski ma bardzo poważne problemy z kręgosłupem, konkretnie chodzi o jego uszkodzenie. Operacja jest już absolutnie konieczna, inaczej z artystą może być naprawdę ciężko. Problem doprowadził do tego, że muzyk musiał zrezygnować ze swoich prywatnych planów.

Gwiazda TVP cierpi z powodu kręgosłupa

- Od pół roku cierpiał na silne bóle w szyjnym odcinku kręgosłupa. Bagatelizował to, jak zwykle skupiając się na potrzebach innych zamiast na swojej kondycji (...) Okazało się, że ból wynika z poważnego uszkodzenia kręgosłupa - mówiła w Na żywo żona Janowskiego, Monika. Prezenter póki co chodzi na rehabilitację, żeby choć trochę ulżyć sobie w bólu. Ma przy tym szczerą nadzieję, że ćwiczenia pod okiem specjalistów przyniosą zamierzone efekty i być może w ten sposób uniknie koniecznej operacji. Fani jego programu mają nadzieję, że stan zdrowia Janowskiego nie przeszkodzi mu w dalszym prowadzeniu Jaka to melodia na antenie TVP. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Styl Gwiazd – Julia Wieniawa
  2. Polski ksiądz oskarża kobiety o gwałty: Narażają mężczyzn na niepotrzebne trudności
  3. Będzie „Legalna blondynka 3”. W głównej roli zobaczymy Reese Whiterspoon
  4. Amerykańska Akademia Filmowa wyrzuca Romana Polańskiego i Billa Cosby’ego
  5. Media: POLAK zgwałcił Katy Perry i Lady Gagę
Źródło: plotek.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News