Legendarny polski zespół odwołuje koncerty. Muzyk w szpitalu

Legendarny polski zespół odwołuje koncerty. Muzyk w szpitalu

Fani legendarnego polskiego zespołu Kult są zrozpaczeni. Na facebookowej stronie grupy pojawiło się smutne oświadczenie o odwołanych koncertach. Wszystko spowodowane jest faktem, że jeden z muzyków zespołu trafił do szpitala.

W sobotę i w niedzielę Kult miał zagrać koncerty w Warszawie i Lublinie, w ramach trasy "Kult akustik". Zespół odwołał jednak oba wydarzenia. Fakt ten został uzasadniony chorobą jednego z muzyków składu. ZOBACZ TAKŻE: Piekielnie mocny wywiad Kazika. Powiedział prawdę o islamie jak nikt inny

Kult odwołuje koncerty. Muzyk trafił do szpitala

Sobotni koncert miał odbyć się w popularnym warszawskim klubie "Stodoła". Informacja o jego odwołaniu pojawiła się w ostatniej chwili, bo zaledwie kilka godzin temu. Zespół uzasadnił to chorobą jednego z muzyków. Jest z nim na tyle źle, że musiał trafić do szpitala. - Z przykrością informujemy, że dzisiejszy (10.03.2018) koncert Kult Akustik w Stodole, jak również jutrzejszy koncert w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (11.03.2018) nie odbędą się z powodu konieczności nagłej hospitalizacji jednego z członków zespołu Kult - poinformowano w oświadczeniu na stronie zespołu. Grupa od razu zapowiedziała, że oba koncerty odbędą się w późniejszym terminie. Warszawskie wydarzenie zostało przełożone na 29 kwietnia. Lubelskie jeszcze nie ma nowej daty. ZOBACZ TAKŻE: Kazik zabrał głos i wywołał burzę! Opozycja nie dowierzaZaplanowany na dziś koncert w Warszawie odbędzie się w nowym terminie – 29 kwietnia 2018 (niedziela). Dołożymy wszelkich starań, by móc poinformować wkrótce także o nowym terminie koncertu w Lublinie. Wszystkich posiadaczy biletów na te wydarzenia przepraszamy za zaistniałe niedogodności. Bilety zachowują ważność. Na ten moment pozostałe koncerty w ramach trasy „Kult Akustik 2018” pozostają bez zmian - podano w komunikacie.

Legendarny zespół ma już swoje lata

Nie poinformowano, który z muzyków musiał być hospitalizowany. We wrześniu ubiegłego roku grupa odwoływała część koncertów z powodu choroby jej lidera - Kazika Staszewskiego. Zespół powstał w 1982 roku i od tego czasu działa nieustannie. Jego muzycy mają już swoje lata. Sam Kazik Staszewski skończy za dwa dni 55 lat. Najbliższe koncerty w ramach realizowanej obecnie akustycznej trasy grupy mają odbyć się 13 marca w Szczecinie, 16 marca w Łodzi i 17 marca w Bydgoszczy. Według informacji podanych na Facebooku składu, terminy mają być utrzymane, jednak nie ma co do tego całkowitej pewności. Jeśli hospitalizacja muzyka Kultu się przedłuży, możliwe jest, że także wydarzenia w Szczecinie czy Łodzi będą musiały być odwołane. ZOBACZ TAKŻE: Burza po słowach Kazika! "Polska NIE jest..."
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News