kult się rozpada
photo: Piotr Bieniecki / www.fototeo.pl
Monika Majko - 9 Września 2020

Smutne doniesienia o Kaziku Staszewskim i zespole Kult. Media właśnie poinformowały

Kult przekazał fanom smutne informacje, wielbiciele zespołu są załamani wiadomościami. Media obiegły niepokojące doniesienia o grupie Kazika Staszewskiego, tego nikt się nie spodziewał. Nad muzykami zawisły czarne chmury.

Kult i Kazik Staszewski przekazali wyjątkowo smutne informacje, nad legendarnym zespołem zawisły czarne chmury. Wielbiciele grupy są zaniepokojeni najnowszymi wiadomościami od muzyków, wielu z nich uważa, że przyszłość formacji jest już przesądzona.

Kult przekazał fanom wyjątkowo smutne informacje

Kult i Kazik Staszewski szykowali się do kolejnej trasy koncertowej, niestety, media właśnie obiegły wyjątkowo smutne informacje o legendarnej formacji. Janusz Grudziński, gitarzysta i klawiszowiec zespołu, związany z grupą od początku jej istnienia, podjął decyzję o jego opuszczeniu. Wiadomości zespół przekazał za pomocą swoich mediów społecznościowych.

Przygnębiające informacje z Polski. Aż 17 ofiar śmiertelnych a wśród nich policjant, dziesiątki rannychPrzygnębiające informacje z Polski. Aż 17 ofiar śmiertelnych a wśród nich policjant, dziesiątki rannychCzytaj dalej

- Drodzy... niestety spadają na nas kolejne ciosy. Dzisiaj rano Janek Grudziński poinformował zespół o podjęciu decyzji o swoim odejściu z naszej ekipy. 'Jasiu życzymy Ci jak najlepiej chociaż jest nam niezmiernie przykro z tego powodu. Łudziliśmy się, że może zmienisz swoją decyzję ale niestety stwierdziłeś, że jest ona nieodwołalna. Dziękujemy Ci za dotychczasową współpracę i pozdrawiamy Cię serdecznie - można przeczytać w oświadczeniu, opublikowanym przez zespół na Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Matura i gwiazdy, które jej nie zdałyPolskie gwiazdy, które bez matury zrobiły oszałamiającą karierę. Wcale się tego nie wstydzą i zarabiają krocieCzytaj dalej

Kult traci kolejnego muzyka, z zespołu odchodzi Janusz Grudziński

To kolejny członek zespołu, który poinformował o swoim odejściu z formacji. 1 września decyzję o opuszczeniu grupy przekazał fanom Tomasz Glazik. Saksofonista występował w Kulcie od maja 2003 roku.

- Mili Moi! W dniu 30.08 po 17 latach pożegnałem się z formacją Kult. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, których spotkałem na tej drodze. Szczególnie fanom których energia niosła mnie w moich najsłabszych ale też najlepszych chwilach. Dziękuję niezawodnej technice, bez której te wszystkie koncerty by zwyczajnie nie były możliwe. To oni powodują że możemy robić to co robimy najlepiej jak umiemy. Są nieodłączną siłą tego wszystkiego i kłaniam się im, szczególnie w tych ciężkich dla tej branży czasach. Całemu zespołowi dzięki za wiele lat fajnych chwil - napisał na Facebooku Tomasz Glazik.

Dzisiaj grzeje:

1. Naprawdę smutna informacja dotarła do mediów. Nie żyje Kubuś, wszyscy mieli nadzieję, że wygra
2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
3. Ogromna strata, tysiące fanów w żałobie. Nie żyje artysta uwielbiany na całym świecie

Kult zapewnił fanów, że zmiany personalne w zespole nie będą miały wpływu na planowaną przez formację trasę koncertową. Grupa zapowiedziała, że o zastępstwach muzyków poinformuje w stosownym czasie. Wielbiciele zespołu są jednak zaniepokojeni tymi doniesieniami.

- Nie róbcie jaj. Wracać do Kultu, jak nie Wy, to kto? Kogo będziemy słuchać? - zapytał zawiedziony fan zespołu.

- Czyli dzieje się coś złego, skoro kolejny grajek odchodzi. A szkoda - zauważył inny internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agata Duda padła ofiarą ostrej krytyki. Tak powinna postępować pierwsza dama?
  2. Milionerzy: Dostał niezwykle ciężkie pytanie za 40000 zł. Znasz poprawną odpowiedź?
  3. Tadeusz Rydzyk ukrywał prywatny swój sekret przez dziesiątki lat. W końcu wyszła na jaw
  4. Nadchodzi przełomowa zmiana ws. obowiązku noszenia maseczek? Media dotarły do poufnych informacji
  5. Nikt nie spodziewał się lepszych informacji. Zacznie się już w weekend, niebywałe doniesienia
  6. Sprawdzili, które uwielbiane przez Polaków grzyby są najzdrowsze. Wyniki mogą zaskoczyć nawet zapalonego grzybiarza

Cezary Pazura pokazał domNiebywałe, jak wygląda wnętrze domu Cezarego Pazury. Aż dziw, że wszystko do siebie pasujeCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News