Według wypowiadających się współpracowników prezesa Prawa i Sprawiedliwości zdecydowanie lepiej radzi sobie on w polityce niż codziennym życiu. Jak przekonują nie może obejść się on bez pomocy podwładnych.

Posiłek przynosi portier lub któryś z Jacków z Błękitnego Barku znajdującego się w sąsiednim biurowcu (…). O tym, co będzie jadł prezes, decyduje pani Basia – przekonują współpracownicy Jarosława Kaczyńskiego, którzy chcą zachować anonimowość.

Jarosław Kaczyński ponoć nie przywykł także do samodzielnego wykonywania zakupów. Od lat chodzi w tych samych garniturach, a bieliznę na ogół kupują mu podwładne.

Przed wyjściem do domu – bywa, że nawet koło drugiej w nocy – zawsze zostawia po sobie porządek. W kuchni jest zmywarka, ale nigdy z niej nie korzysta. Zmywa pod bieżącą wodą i odkłada szklanki na suszarkę. Gdy jest wcześnie, daje któremuś z Jacków kartkę z listą zakupów. Dopiero po nich jest zabierany do domu – wyznają współpracownicy prezesa.

Co najzabawniejsze Jarosław Kaczyński do dzisiaj ponoć nie przyzwyczaił się do korzystania z komputera. Z tego powodu współpracownicy dostarczają mu najczęściej materiały z internetu na specjalnych wydrukach.

źródło: Newsweek

Zobacz również