Fryzjer, kosmetyczka i manikiurzystka. To wszystko czeka na Joannę Kulig w klinice, w której urodzi

Fryzjer, kosmetyczka i manikiurzystka. To wszystko czeka na Joannę Kulig w klinice, w której urodzi

Joanna Kulig to jedyna polska aktorka, która ma naprawdę aktualnie szansę na światową karierę. Wszystko za sprawą filmu "Zimna wojna". Na dodatek gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka. Urodzi je w słynnej amerykańskiej klinice. 

Joanna Kulig już po filmie "Ida" stała się docenianą polską aktorką. Później same pochwały zbierała po filmie "Pitbul. Niebezpieczne kobiety". Jednak dopiero po filmie  "Zimna wojna" jej kariera poszybowała aż do Hollywood. Zachwycili się nią światowi krytycy. W tym roku zdobyła nagrodę za najlepszą aktorkę nieanglojęzyczną podczas festiwalu filmowego w Palm Springs. Przez ostatnie miesiące aktorka promowała film "Zimna wojna" w Stanach Zjednoczonych. Teraz postanowił tam zostać na dłużej. Obecnie przebywa w Santa Monica, gdzie wynajęła razem z mężem mieszkanie i oczekują na poród dziecka.

Joanna Kulig zapłaci 100 tys. za poród

Znajoma aktorki zdradza, że skoro ma zostać aż do ceremonii wręczenia Oscarów, to nie ma sensu wracać do Polski tylko na poród (ceremonia odbędzie się pod koniec lutego). - Urodzenie dziecka w Ameryce ułatwi potem uzyskanie obywatelstwa amerykańskiego, co otwiera możliwości studiów i pracy - tłumaczy. Joanna Kulig ma już zaplanowane miejsce porodu. Wybrała prywatna klinikę Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Jest to jeden z najsłynniejszych szpitali w Kalifornii. Na świat przyszli tam:
 • córka Roba Kardashiana i Blaca Chyby,
 • bliźniacy Beyonce i Jay-z,
 • córka Kylie Jenner i Travisa Scotta,
 • syn Mirandy Kerr i Orlando Blooma,
 • córka Victorii Beckham i Davida Beckhama,
 • syn Madonny i Guy Ritche,
 • syn Michaela Jacksona i Debbie Rowe.
Poród w szpitalu Cedars-Sinai kosztuje około 100 tysięcy złotych. W zamian kobiety mają zapewnioną najwyższej klasy opiekę i sprzęt. Pokoje w kolorach pastelowych, w których znajduje się duża wanna, telewizor, wi-fi, lodówka i garderoba. Z kolei posiłki przygotowane z żywności o najlepszej jakości.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: Aktorka światową karierą może cieszyć się dzięki filmowi "Zimna Wojna". Według brytyjskiego dziennika „Guardian” film znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych filmów w Wielkiej Brytanii i USA. Teraz ma okazję zdobyć Oscara. Nominowany został w kategorii „najlepszy film nieanglojęzyczny”. Paweł Pawlikowski został nominowany w kategorii najlepszy reżyser, a Łukasz Żal w kategorii najlepsze zdjęcia. "Zimna wojna" zdobyła już nagrodę Złotej Palmy w Cannes, nagrodę na London Critics’ Circle Film Awards 2019 i cztery nominacje do nagrody BAFTA (wyniki poznamy 10 lutego).ZOBACZ TAKŻE:
 1. Ukrywała to przed wszystkimi. Brat Kulig ciężko chory, zapadł w śpiączkę
 2. Zarabia więcej niż Joanna Krupa. Zarobki Joanny Kulig są kosmiczne
 3. Będzie historyczny sukces? Zimna Wojna nominowana do Oscara w kilku kategoriach
 4. Barbara Kurdej-Szatan poważne chora. Wyniki badań są bardzo złe
 5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensah? To jak nazywa się jej syn, to dla wielu TOTALNE zaskoczenie
     
 
Następny artykuł