Kukulska wstrząśnięta. Zarabiają na jej mamie w obrzydliwy sposób

Kukulska wstrząśnięta. Zarabiają na jej mamie w obrzydliwy sposób

Natalia Kukulska jest wściekła i wstrząśnięta. Sposób, w jaki firma fonograficzna niezmiennie stara się zarabiać na jej mamie, jest oburzający także dla licznych fanów artystki.

Firma MTJ zdecydowała się właśnie wydać składankę piosenek Anny Jantar pt. "Wielka dama tańczy sama". Działania te zdecydowanie nie spodobały się córce kultowej artystki, Natalii Kukulskiej. ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje prześliczna supergwiazda. Za swój największy hit dostała Oscara Wokalistka swoje odczucia związane z działaniami wytwórni ujawniła w poście na Facebooku. Bardzo szybko spotkał się on z szerokim odzewem licznych fanów rodziny. - Przykro mi, ze firma MTJ wydaje kolejną, nic niewnoszącą merytorycznie i moim zdaniem słabą składankę piosenek mojej mamy. Z takim bohomazem na okładce. Dzieje się to poza moją wiedzą. Czy fani dadzą się na to nabrać i tylko po to kupią tę płytę, by mieć w kolekcji wszystko? Warto się zastanowić... - napisała Kukulska.

Kolejny etap batalii

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy wokalistka wchodzi w konflikt z MTJ. Jakiś czas temu sprowokowało go także wydanie przez firmę składanki pt. "Anna Jantar. The very best of". - Pomimo prowadzonej przeze mnie korespondencji z firmą MTJ, którą informowałam o swoich zastrzeżeniach co do jakości i merytorycznej strony tego wydawnictwa, wytwórnia zdecydowała się na wydanie albumu, do którego nie uzyskała mojej zgody. Nie doszliśmy do porozumienia w kwestii znajdującego się na albumie repertuaru. W obecnym momencie podjęte zostały stosowne działania w celu wycofania wydawnictwa ze sprzedaży - napisała wtedy oficjalnie Kukulska. ZOBACZ TAKŻE: Żałosne słowa Zamachowskiej o Kurskim! „Boisz się k*rwa, że stracisz pracę?” Przedstawiciele MTJ nie przejmują się jednak protestami artystki. Twierdzą bowiem, że dysponują odpowiednimi prawami do wydania albumu. Kukulska jest wstrząśnięta Fot. Facebook Sprostowanie MTJ dysponowała i dalej dysponuje prawami do wydania i sprzedaży albumu pt. "Anna Jantar - The very best of", co potwierdził wyrok prawomocny sądu. MTJ dysponuje także prawami do wydania i sprzedaży albumu "Wielka dama tańczy sama". Maciej Pluciński - wspólnik Agencja artystyczna MTJ Tomasz Bujak i Maciej Pluciński spółka jawna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Porannej Bryzy 8 03-284 Warszawa
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News