Paweł Kukiz w jednym z ostatnich wywiadów zdradził tajny plan jaki ma rzekomo mieć były premier Polski i lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. Jak przekonuje, dzięki niemu PO stanie się ponownie potężną siłą w polskiej polityce – jedyną, która będzie w stanie wygrać z Prawem i Sprawiedliwością.

Paweł Kukiz w rozmowie z TVP Info przekonuje, że aktualna opozycja prowadzi grę „na stworzenie” większości parlamentarnej.

 – Jestem w stanie się założyć o każdą kwotę pieniędzy, że wkrótce w sondażach może się okazać, że Platforma jest potężną siłą – powiedział Kukiz.

Wszystko ma być już prawie gotowe. Brakuje tylko ostatniego elementu jakim jest lider z krwi i kości, ponieważ wyborcy opozycji są zawiedzeni Grzegorzem Schetyną, Mateuszem Kijowskim i Ryszardem Petru, którzy się nie sprawdzili. Dlatego robi się aktualnie wszystko, by przygotować grunt pod powrót Tuska, którego z utęsknieniem wyczekuje ogromna część wyborców opozycji.

Były premier Polski i lider Platformy Obywatelskiej ma czekać na odpowiedni moment.

 – Ja nie mam wątpliwości, że są prowadzone takie działania, że szykuje się ewidentnie powrót Tuskowi – przekonuje Kukiz.

Jak dodaje lider Kukiz’15, wszystko się okaże w momencie gdy przyszłość Tuska w Unii Europejskiej się wyjaśni. Jeśli nie zostanie ponownie wybrany na przewodniczącego Rady Europejskiej, to powróci do Polski i wtedy będzie jedynym politykiem mającym szanse na pokonanie Kaczyńskiego i PiS w wyborach.

bh

...

Zobacz również