Kukiz zaszalał. "Jako Kukiz'15 solidaryzujemy się z posłami pod Sejmem" (video)

Kukiz zaszalał. "Jako Kukiz'15 solidaryzujemy się z posłami pod Sejmem" (video)

Koniec roku to najlepsza okazja do składania życzeń i postanowień noworocznych. Skorzystał z niej Paweł Kukiz, który w swoim stylu odniósł się do opozycji.

Paweł Kukiz szaleje. Kilka godzin przed północą 31 grudnia opublikował na jednym z portali społecznościowych "noworoczne życzenia". Muzyk skupił się na "życzeniach" dla opozycji, do której nie ukrywa swojej niechęci.

  - Szanowni państwo! Koledzy i koleżanki! Obywatele i obywatelki! Chciałbym państwo zakomunikować, że wspólnie z członkami klubu poselskiego Kukiz'15 podjęliśmy decyzję o nieuczestniczeniu w tym roku ani w żegnaniu starego roku, ani w witaniu nowego roku - zaczął Kukiz.

Jak przekonuje dalej ironicznie, jego klub postanowił oprotestować zarówno stary jak i nowy rok we własnych domach - strajkując i solidaryzując się tym samym ze strajkującymi parlamentarzystami.

 - To nie może tak być! Miała być dobra zmiana, a tu ja nie wiem co to w ogóle za zmiana jest! Ja przepraszam, że tak mówię ale kilka godzin już nie jem, bo też głodowo protestuję. Po prostu popieramy was! Popieramy was strajkujący w parlamencie i do siego! Wam! Tylko życzę! - wypalił lider Kukiz'15.

 
  Zmiana planów.... Nie idę na żaden bal... Opublikowany przez Pawel Kukiz na 31 grudzień 2016
  bh
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News