Koniec roku to najlepsza okazja do składania życzeń i postanowień noworocznych. Skorzystał z niej Paweł Kukiz, który w swoim stylu odniósł się do opozycji.

Paweł Kukiz szaleje. Kilka godzin przed północą 31 grudnia opublikował na jednym z portali społecznościowych „noworoczne życzenia”. Muzyk skupił się na „życzeniach” dla opozycji, do której nie ukrywa swojej niechęci.

  – Szanowni państwo! Koledzy i koleżanki! Obywatele i obywatelki! Chciałbym państwo zakomunikować, że wspólnie z członkami klubu poselskiego Kukiz’15 podjęliśmy decyzję o nieuczestniczeniu w tym roku ani w żegnaniu starego roku, ani w witaniu nowego roku – zaczął Kukiz.

Jak przekonuje dalej ironicznie, jego klub postanowił oprotestować zarówno stary jak i nowy rok we własnych domach – strajkując i solidaryzując się tym samym ze strajkującymi parlamentarzystami.

 – To nie może tak być! Miała być dobra zmiana, a tu ja nie wiem co to w ogóle za zmiana jest! Ja przepraszam, że tak mówię ale kilka godzin już nie jem, bo też głodowo protestuję. Po prostu popieramy was! Popieramy was strajkujący w parlamencie i do siego! Wam! Tylko życzę! – wypalił lider Kukiz’15.

 

 

Zmiana planów…. Nie idę na żaden bal…

Opublikowany przez Pawel Kukiz na 31 grudzień 2016

 

bh

...

Zobacz również