Kukiz zabiera głos ws. afery z taśmami

Kukiz zabiera głos ws. afery z taśmami Źródło: fot. wikimedia / silar

Jak informowaliśmy wcześniej, na jednym z portali społecznościowych zostały opublikowane nagrania, na których Paweł Kukiz w ostrych słowach wypowiada się na temat Artura Zawiszy oraz jego organizacji. 

 – Nienawidzę Zawiszy kurwa, jak go widzę to białej gorączki dostaję. Albo tych psychopatów, którzy mówią, że należy Żydów mordować, kurwa, albo murzyna zastrzelić, dostaję białej gorączki – mówi Kukiz na nagraniu - Jak za mną chodził ten – nie nagrywasz mam nadzieję? – Jak za mną jeździł ten skurwysyn, ten Zawisza, wszędzie.. chciałem mu z dyni przypierdolić w moment… – dodaje.

W drugim nagraniu Paweł Kukiz sugeruje, że to on stoi za rozpadem Ruchu Narodowego.

Po publikacji nagrań media i politycy zaczęli dochodzić kto jest autorem publikacji. Według posła Kukiz'15 jest to Andrzej Żuromski, który był niegdyś sojusznikiem Kukiza.

– W zeszłym roku na kilka tygodni przed wyborami do sejmu w Ciechan na Foksal spotkałem się z panem Andrzejem Ż., który zademonstrował znane od czwartku nagranie wypowiedzi Pawła Kukiza. W obecności świadka zasugerował, że nagranie to nigdy nie ujrzy światła dziennego, jeśli otrzyma za nie 30 tysięcy złotych – przekonywał Jakubiak.

Do sprawy, w rozmowie z portalem kresy.pl, odniósł się sam Paweł Kukiz. Jak przekonuje lider Kukiz'15, jego zdanie o skrajnych skrzydłach Ruchu Narodowego nigdy nie były tajemnicą. Kukiz podkreślił także, że darzy szacunkiem organizacje wchodzące w skład Ruchu Narodowego tj. Młodzież Wszechpolska.

Jak również zaznaczył Kukiz, publikacja nagrań to efekt walki politycznej ze strony systemu tj. poprzedniej i obecnej władzy, którym istnienie jego ugrupowania nie jest na rękę.

 - Teraz będą nas atakować ze wszystkich stron - przekonuje Kukiz.

ZOBACZ TAKŻE - Nagrano Kukiza: Sku*wysyna Zawiszy nienawidzę, chciałem mu z dyni przyp*erdolić (audio)

ZOBACZ TAKŻE - Kukiz nagrany. Sugeruje, że to on „rozwalił Ruch Narodowy” (audio)

ZOBACZ TAKŻE - Chcieli sprzedać taśmy Kukiza Jakubiakowi za 30 tysięcy. „To Andrzej Ż. szantażował”

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh, źródło: kresy.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News