Kukiz za opodatkowaniem banków.
Wiadomości Pikio - 9 Lipca 2015

Kukiz za opodatkowaniem banków. "Nie chcę dać Polakom jałmużny"

Paweł Kukiz wystąpił w Polsat News i dalej wyjaśniał widzom o co chodzi z jego ruchem. Zdradzał również swoje pomysły, ponieważ wciąż wielu wyborców nie wie czego w pełni oczekiwać od ruchu muzyka.

Na pewno wiemy, że Kukiz będzie popierał dążenia PiS, by opodatkować banki. Dodaje również, że konieczna jest "repolonizacja" tych instytucji. Kukiz wciąż nie odnosił się do swojego programu, ponieważ uważa, że ważniejsza jest strategia rozwiązywania problemów. Muzyk zapowiedział, że nie zamierza dawać Polakom jałmużny. Twierdzi jednak, że za "ciężką harówkę" płace muszą być wysokie. Wysokie są również koszty podróży po Polsce premier Kopacz. Kukiz przyznaje, że stać go na podróże pociągami, ale już nie na samolot, który będzie za nim latał, tak jak jest to w przypadku szefowej rządu. Niebawem mamy poznać 16 osób odpowiedzialnych za monitorowanie akcji referendalnej. Kukiz zaznacza jednak, że konieczne jest rozróżnienie komitetów referendalnych oraz ruchu Kukiza.Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEMPolub Pikio.pl, by być na bieżąco:
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News