Kukiz wypowiada wojnę PiS. MOCNE

Kukiz wypowiada wojnę PiS. MOCNE Źródło:

Paweł Kukiz były muzyk, a obecnie aktywny polityk, z którego inicjatywy utworzone zostało ugrupowanie Kukiz'15, był w środę gościem Radia Zet. O jego występie mówi już cała Polska! Kukizowi puściły nerwy i zaatakował w bardzo mocnych słowach partię rządzącą. Kukiz wypowiada wojnę PiS i ucina pojawiające się spekulacje o domniemanej koalicji między partiami.

Media zalewały fale informacji na temat tego, że jeżeli Kukiz wejdzie do parlamentu, muzyk nawiąże koalicję z partią Prawa i Sprawiedliwości. Te doniesienia ostatecznie można włożyć między bajki. Po tak ostrych słowach nie istnieje już żadna nadzieja na jakąkolwiek współpracę w przyszłości. ZOBACZ TAKŻE: Kukiz’15 łączy się z PiS!

PiS to bolszewicka partia

Paweł Kukiz został zaproszony do RMF FM, gdzie rozmawiał z dziennikarzem Konradem Piaseckim. Ich dyskusji przysłuchiwały się tysiące słuchaczy. Słowa, które padły, wcisnęły ich w fotele.  - PiS na mnie szczególnie nie ma co liczyć. To partia bolszewicka. Pewnego rodzaju charakter, szybkość zawłaszczania państwa przez jedną partię - typowy rys właśnie dla partii bolszewickiej! I nie tylko ja tak myślę - powiedział były muzyk.

PiS odsunięty od władzy jedynie przez ulicę

Polityk został spytany o to, czy widzi szansę na odsunięcie PiS-u od władzy. Jego odpowiedź jest niezwykle zaskakująca.  - Jeżeli PiS dojdzie do takiej arogancji i bufonady, że wyalienuje się całkowicie - a praktycznie już to zrobił - to jedyną metodą jest ulica - odpowiedział. ZOBACZ TAKŻE: Kukiz chciał to ukryć przed wyborcami! Szokująca decyzja wyszła na jaw

Kukiz wypowiada wojnę PiS. Będzie bronił Polski

Lider Kukiz'15 powiedział, że już od jakiegoś czasu jest przekonany, że Polska idzie w kierunku autorytarnego ustroju.  - Bardziej, niż wybory samorządowe interesuje mnie to, co będzie z Polską za 4-6 lat. Moim zadaniem jest teraz stworzenie bezpiecznika, który w ciągu kilku lat umożliwi wydostanie się Polski spod ustroju, który coraz bardziej przypomina bolszewicki - powiedział były kandydat na prezydenta. Równocześnie jednak lider ugrupowania Kukiz'15 widzi płaszczyznę, na której może porozumieć się z PiS. Chodzi o wybór sędziów do Krajowej Rady Sądownictwa. Kukiz oczekuje w tej kwestii zgody na ustawę o tzw. sędziach pokoju. Jeśli uda się porozumieć z partią Kaczyńskiego w tej kwestii - Kukiz'15 gotów jest poprzeć kandydatów PiS do KRS.

Morawieckiego wypromował ojciec

Paweł Kukiz zaatakował także słownie Kornela Morawieckiego, ojca wicepremiera Mateusza Morawieckiego. Zrobiło się o nim ostatnio bardzo głośno z powodu informacji, jakoby ten miał zastąpić premier Beatę Szydło na jej stanowisku i to już od przyszłego tygodnia. ZOBACZ TAKŻE: Tak mieszka Paweł Kukiz. Nie uwierzysz jak wygląda jego pokój!

 - Zdołałem go niestety poznać przez 2 lata. Poddałbym w wątpliwość jego krystaliczność - powiedział Kukiz o Kornelu Morawieckim. - Poprzez swoją karierę polityczną buduje karierę syna, a to nie jest monarchia - podkreślił.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News