To zła wiadomość dla wyborców i fanów Pawła Kukiza. Polityk i muzyk trafił właśnie do szpitala. Ma się też udać na leczenie sanatoryjne. Informację o kłopotach zdrowotnych szefa Kukiz’15 potwierdza jego najbliższe otoczenie.

Paweł Kukiz miał udać się do szpitala w Głuchołazach, czyli niedaleko swojego miejsca zamieszkania około tygodnia temu. Powodem jego hospitalizacji miało być „ogólne złe samopoczucie”. Polityk wyłączony będzie z życia publicznego przynajmniej do października.

Współpracownicy Kukiza podkreślają, że od pewnego czasu był on bardzo zestresowany. Polityk miał mało spać, dużo palić i pić napoje energetyzujące. Ostatnio rozchorował się i z infekcją poleciał do Stanów Zjednoczonych.

Teraz Kukiz ma poddawać się kompleksowym badaniom. Jak twierdzą niektórzy jego współpracownicy, polityk i muzyk nie był u lekarza od parudziesięciu lat.

Jest na kompleksowych badaniach, a potem ma zaplanowaną rehabilitację, odnowę biologiczną – mówi inna osoba z otoczenia Pawła Kukiza. Nie ma go więc na bieżącym posiedzeniu Sejmu, prawie na pewno opuści także kolejne. Do większej aktywności wrócić ma za niespełna miesiąc – około 10 października.

W najbliższym czasie nie zobaczymy Pawła Kukiza w mediach. Będzie kurował się przynajmniej do 10 października.

źródło: gazeta.pl

...

Zobacz również

Jak Kaczyński zaczynał karierę zawodową? Nie zgadniesz! Pierwsze prace polityków