Korzystając z kilku wolnych dni, Paweł Kukiz postanowił wybrać się na urlop. Pochwalił się tym oczywiście na Facebooku, a do posta dołączył bardzo wymowne zdjęcie. Jeden znajdujący się na nim szczegół rozbawił wielu zwolenników polityka.

– Nareszcie wakacje! – podpisał Kukiz fotografię, na której opiera się o żaglówkę. Nie byłoby w tym niczego niezwykłego, gdyby nie fakt, że widać na niej pokaźnych rozmiarów napis: „Fantazja prezesa”.

Post polityka natychmiast zdobył ogromną popularność. Większość zwolenników Kukiza doceniła jego poczucie humoru, śmiejąc się z fotografii razem z nim. Inni za to oburzyli się rzekomą niespójnością poglądów i nieszczerością.

Przyznać trzeba, że negatywne komentarze zniknęły jednak w ogromie pozytywnych słów wobec posła. Jego zwolennicy życzyli mu udanego wypoczynku, aby mógł szybko wrócić do intensywnych działań politycznych. Jak widać, wciąż pozostaje on dla nich gwarantem uczciwych działań w polskim parlamencie, nie tracąc publicznego zaufania wśród tych, którzy wcześniej zdecydowali się oddać na niego swój głos.

Fot. Facebook

Zobacz również