kukiz
Wiadomości Pikio - 25 Sierpnia 2015

Kukiz tłumaczy się z wywiadu w Republice: Przegiąłem, ale powiedziałem co innego

Paweł Kukiz odniósł się w rozmowie z Wirtualną Polską do głośnego wywiadu w Telewizji Republika, po którym miał nazwać dziennikarkę stacji PiS-owską kurw*. 

Kukiz przerwał wywiad i wyszedł ze studia. Pracownicy Republiki donieśli, że zniszczył im mikrofon wrzucając go do wody oraz nazwał dziennikarkę PiS-owską kurw*. Tego jednak nie zarejestrowały kamery, więc trzeba było opierać się na relacjach świadków. Kukiz w rozmowie z WP odniósł się do sprawy. Przyznał, że temat nie jest wyssany z palca, ale powiedział co innego. Po wywiadzie miał rzucić pod nosem: "PiS-owskie ku*wy". Tym samym nie obraził personalnie dziennikarki, tylko całą stację, która ma być tubą propagandową PiS-u. - Stało się. Przegiąłem - wiem. Przepraszam. Jestem potwornie zmęczony ciągłymi wyjazdami, promowaniem referendum, atakami systemu. Potwornie - dodaje. W trakcie rozmowy dziennikarka nieustannie pokazywała swą niechęć do Rosji. Stwierdziła, że Kukiz jest uległy wobec Moskwy. Ten zripostował, że to ona jest uległa wobec PiS oraz systemu. Kukiz nie zgodził się na publikację programu, ale ten i tak został wyemitowany.Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

  https://www.youtube.com/watch?v=xXlUPAQydhk źródło: wp.pl  
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News