Paweł Kukiz w bardzo ostrych słowach skomentował stosunek zwolenników Prawa i Sprawiedliwości do nepotyzmu i kolesiostwa mającego miejsce w szeregach obecnego obozu władzy. 

 – Dziś, kiedy wychodziłem ze sklepu (u mnie na wsi) podszedł facet ok. 60tki i zagaił- „panie Kukiz, trzymaj pan z PiS”. Pytam – dlaczego? A on na to – bo tamci z PO kradli a PiS daje. Co daje, pytam? No po 500 złotych- odpowiada. Wyć się chce… – napisał na jedynym z portali społecznościowych Kukiz.

ZOBACZ TAKŻE – Kukiz’15 krytykuje nepotyzm PiSu i grozi wnioskiem o wotum nieufności

Jak dalej dodał lider Kukiz’15, Prawo i Sprawiedliwość „kupiło ludzi za 100 euro na miesiąc” (500 zł na dziecko – przyp. red.) i dlatego zwolennicy obozu władzy są skłonni do przymykania oczu na nepotyzm i kolesiostwo panujące w szeregach obozu władzy.

ZOBACZ TAKŻE – Poseł Kukiz’15 wytyka hipokryzję i nepotyzm w PiS

Paweł Kukiz skomentował też przy okazji ostatni awans byłego rzecznika prasowego PiS, Adama Hofmana, który został mianowany na wiceprezesa Związku Piłki Ręcznej.

 – Ciekawe ile zarabia ten, który za lotnicze kilometrówki powinien siedzieć…. Do niedawna (a pewnie i teraz) jego agencja reklamowa obsługiwała PiS. Za kolosalną kasę . Widać, że mimo to dla Adasia za mało sianka, na sporcie trzeba przyrobić – pisze Kukiz.

ZOBACZ TAKŻE – Tyszka (Kukiz’15) o PiS: Takiej skali kumoterstwa, nepotyzmu jeszcze nie widziałem

 – Ciemnocie to nie przeszkadza -„tamci kradli a PiS daje”. Tracę wiarę. Rośnie gniew – podsumował lider Kukiz’15.

fot. facebook
fot. facebook

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: paweł kukiz na fb

Zobacz również