Kukiz i Liroy trzymają się koryta (FOTO)

Kukiz i Liroy trzymają się koryta (FOTO) Źródło:

- Mieliśmy okazję wspólnie z posłami Liroyem, Kobylarzem i Szramką poćwiczyć chwyty trzymania koryta. :) - napisał Paweł Kukiz po wizycie w Ostródzie.

Paweł Kukiz jako lider ruchu Kukiz'15 zbiera różne recenzje po swoim ponad rocznym pobycie w Sejmie. Jedni przekonują, że patrzy politykom PiS i opozycji na ręce i przedkłada interes obywateli nad swój własny, a jego formacja zachowuje w parlamencie powagę i nie bierze udziału w politycznych bitwach pomiędzy PiS-em a PO i .N. Z kolei inni oskarżają Kukiza o niestabilność i o to, że jego partia jest zbyt mało aktywna w działaniach opozycji.

Z kolei Liroy wychodzi na posła numer jeden, który unika blasku fleszy i zajmuje się sprawami bliskimi obywateli. Na początku był wyśmiewany, a inni posłowie z niego szydzili przypominając kontrowersyjną przeszłość. Teraz jednak Piotr Marzec zamknął wszystkim usta i działa budząc podziw u innych parlamentarzystów. Imponujące jest jego zacięcie w takich sprawach jak medyczna marihuana czy ułatwienia dla kierowców. Posłowie różnych formacji zgodnie podkreślają, że Liroy nie jest politykiem i nie interesuje go "brylowanie w mediach" czy polityczne rozgrywki.

Poniżej dowcipna fotografia, w której posłowie żartują z tego, iż politycy trzymają się koryta i to jest ich misją.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News