Kukiz dystansuje się od Stonogi i zaprzecza słowom o współpracy
Wiadomości Pikio - 13 Czerwca 2015

Kukiz dystansuje się od Stonogi i zaprzecza słowom o współpracy

Zbigniew Stonoga, który jest wciąż na fali po opublikowaniu akt prokuratorskich ws. afery podsłuchowej poinformował swoich zwolenników o tym, że jest po rozmowach z Januszem Korwin-Mikke i Pawłem Kukizem i "w pełnej zgodzie ruszają po parlament".

Stonoga poinformował o tym swoich zwolenników w piątek wieczorem.fot. facebook fot. facebook Razem z deklaracją Stonoga opublikował nagranie, w którym jednak nie odnosi się do kwestii współpracy z antysystemowcami. Niemal od razu na jego deklaracje o współpracy w walce o parlament odpowiedział jeden z wymienionych polityków, Paweł Kukiz, który zdystansował się od Stonogi i oświadczył, że nie składał żadnych politycznych deklaracji.fot. facebook fot. facebook Janusz Korwin-Mikke nie odniósł się w żaden sposób do słów Zbigniewa Stonogi. Wcześniej współpracy ze Stonogą odmówił Ruch Narodowy, który ustami swojego lidera wyraził się jednoznacznie:fot. twitter fot. twitterPolub pikio.pl by być na bieżąco!

bh
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News