Kuchenne Rewolucje, program emitowany na stacji TVN już od 8 lat, stał się dla wielu restauracji wybawieniem. To dzięki udziałowi w gastronomicznym show zdobyli popularność, odnowili swój wizerunek, a przede wszystkim poprawili jakość wykonywanych potraw. Jak się jednak okazuje, znaczna część restauracji… upadła po ingerencji Magdy Gessler!

Wiele zakładów gastronomicznych dzięki współpracy z najbardziej znaną w Polsce restauratorką zyskało popularność i nowych klientów. Magda Gessler wyciągnęła z kryzysu wielu przedsiębiorców, uczyła kucharzy gotować „smacznie i zdrowo”.

Niestety, dla niektórych Kuchenne Rewolucje okazały się wielką porażką. Chwilowa zmiana, a potem szybki powrót do starych, złych nawyków? A może zbyt drogie produkty zaproponowane przez Magdę Gessler? Powody są różne, pewne jest jedno – restauracje jedna po drugiej opadają po rewolucyjnym programie!

Magda Gessler żałuje? Kuchenne Rewolucje doprowadziły do upadku tych restauracji

Po programie zniknęło między innymi Francuskie bistro w Katowicach, restauracja Wyszynk z Szynką, Hej Sokoły we Wrocławiu oraz Willa pod Złotym Ziemniakiem. Właściciel tej ostatniej już kilka miesięcy temu zapowiedział proces i złożył pozew producentowi programu. Nie jest to jednak odosobniony przypadek – wielu restauratorów, których lokale upadły po „Kuchennych Rewolucjach” decyduje się na podobny krok. W niektórych przypadkach ta jedna restauracja była biznesem ich całego życia.

Właściciel restauracji Chrup Chrup Kartofel, która również została zamknięta po rewolucji Gessler, zdecydował się wydać w tej sprawie komentarz.

– Rady Magdy Gessler się nie sprawdziły, jej menu nie cieszyło się specjalnym zainteresowaniem – powiedział.

Ciekawe, czy Magda Gessler zainteresowała się tymi „niewypałami”? Mamy nadzieję, że wyciągnie odpowiednie wnioski i pozostałe jej interwencje będą kończyć się sukcesem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lekarz groził Witoldowi Pyrkoszowi. Aktor był zdruzgotany
  2. Potężny lincz na żonę Szczęsnego. Twarz swojego dziecka zakryła naklejką
  3. Zmieszali z błotem męża Kaczyńskiej. „Wieśniak, łachmyta i podły flejtuch”
  4. Weterynarz ostrzega przed owadami znalezionymi w pysku tego psa!

Tak wygląda życie Magdy Gessler w Kanadzie [ZDJĘCIA]

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!