Restauracje upadają jedna za drugą! Kuchenne Rewolucje sieją spustoszenie

Restauracje upadają jedna za drugą! Kuchenne Rewolucje sieją spustoszenie Źródło: fot. YouTube

Kuchenne Rewolucje, program emitowany na stacji TVN już od 8 lat, stał się dla wielu restauracji wybawieniem. To dzięki udziałowi w gastronomicznym show zdobyli popularność, odnowili swój wizerunek, a przede wszystkim poprawili jakość wykonywanych potraw. Jak się jednak okazuje, znaczna część restauracji... upadła po ingerencji Magdy Gessler!

Wiele zakładów gastronomicznych dzięki współpracy z najbardziej znaną w Polsce restauratorką zyskało popularność i nowych klientów. Magda Gessler wyciągnęła z kryzysu wielu przedsiębiorców, uczyła kucharzy gotować "smacznie i zdrowo". Niestety, dla niektórych Kuchenne Rewolucje okazały się wielką porażką. Chwilowa zmiana, a potem szybki powrót do starych, złych nawyków? A może zbyt drogie produkty zaproponowane przez Magdę Gessler? Powody są różne, pewne jest jedno - restauracje jedna po drugiej opadają po rewolucyjnym programie!

Magda Gessler żałuje? Kuchenne Rewolucje doprowadziły do upadku tych restauracji

Po programie zniknęło między innymi Francuskie bistro w Katowicach, restauracja Wyszynk z Szynką, Hej Sokoły we Wrocławiu oraz Willa pod Złotym Ziemniakiem. Właściciel tej ostatniej już kilka miesięcy temu zapowiedział proces i złożył pozew producentowi programu. Nie jest to jednak odosobniony przypadek - wielu restauratorów, których lokale upadły po "Kuchennych Rewolucjach" decyduje się na podobny krok. W niektórych przypadkach ta jedna restauracja była biznesem ich całego życia. Właściciel restauracji Chrup Chrup Kartofel, która również została zamknięta po rewolucji Gessler, zdecydował się wydać w tej sprawie komentarz. - Rady Magdy Gessler się nie sprawdziły, jej menu nie cieszyło się specjalnym zainteresowaniem - powiedział. Ciekawe, czy Magda Gessler zainteresowała się tymi "niewypałami"? Mamy nadzieję, że wyciągnie odpowiednie wnioski i pozostałe jej interwencje będą kończyć się sukcesem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lekarz groził Witoldowi Pyrkoszowi. Aktor był zdruzgotany
  2. Potężny lincz na żonę Szczęsnego. Twarz swojego dziecka zakryła naklejką
  3. Zmieszali z błotem męża Kaczyńskiej. "Wieśniak, łachmyta i podły flejtuch"
  4. Weterynarz ostrzega przed owadami znalezionymi w pysku tego psa!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News