Gessler wdała się w szarpaninę na planie. Popłaczesz się ze śmiechu, jak poznasz powód

Gessler wdała się w szarpaninę na planie. Popłaczesz się ze śmiechu, jak poznasz powód Źródło: TVN Foodies

"Kuchenne Rewolucje" i "Masterchef" uczyniły Magdę Gessler najbardziej rozpoznawalnym autorytetem w branży restauratorskiej. Gessler nie byłaby sobą, gdy na swój wizerunek nie popracowała dobrze sprzedającą się autokreacją. Jej ostatnia "awantura" w mediach społecznościowych wywołuje sporą dyskusję.

"Kuchenne Rewolucje" i obraz Magdy Gessler besztającej właścicieli restauracji "w kryzysie" obiegły już tysiące polskich domów. Restauratorka, jak na kobietę z animuszem przystało, podkręca swoją osobowością programy, w których uczestniczy. 

Prowadząca "Kuchenne Rewolucje" walczy o ciastko. Szarpanina na wizji

Magda Gessler dzięki swojemu niepowtarzalnemu stylowi otrzymuje sporo pochwał, ale i tyle samo przytyków. Tym razem postawiła na inny, dobrze sprzedający się aspekt autokreacji. 

Restauratorka niedawno chwaliła się schudnięciem o kilka kilogramów. Jak zaznaczyła, za wysiłek włożony w dietę, należy się jej... ciastko. By je zdobyć musiała jednak wdać się w porządną szarpaninę. 

Znana z ostrych tekstów i niespodziewanych zachowań gwiazda TVN wszczęła walkę o symboliczne ciastko. Na szczęście całość była uprzednio zaplanowanym i wyreżyserowanym zabiegiem z planu "Kuchennych Rewolucji". Świadczy o tym również zdjęcie Gessler, którym zdążyła pochwalić się na swoim Instagramie. 

– Na planie walka… o ciastko! Nicola chciała mi pożreć tartę - napisała celebrytka.

Jednakowoż, o rozstrzygnięciu walki o ciastko gwiazda nie raczyła już poinformować sowich fanów. Zakładamy, że walczące o słodkość panie doszły do porozumienia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nośny temat diety Magdy Gessler wyjaśniała swego czasu główna zainteresowana. W rozmowie z "Vivą" przyznała, że kluczowa okazała się silna wola, dzięki której wyeliminowała część produktów ze swojego jadłospisu. Prowadząca "Kuchenne Rewolucje" wspomniała też, że sama ułożyła swój jadłospis, nie zdając się na specjalistyczną pomoc dietetyka.

- Ja sama świetnie znam się na dietach. Nikt też nie wie lepiej, co mi szkodzi, a co powinnam jeść - powiedziała pewna siebie Gessler.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Fatalne informacje dla Jackowskiego, ale jeszcze gorsze dla Polaków. Pogoda pogarsza się na naszych oczach
  4. Bohater M jak miłość umiera na naszych oczach! Dramatyczne sceny w szpitalu
  5. Lokalna społeczność właśnie pogrążyła się w głębokiej żałobie. Zmarł zasłużony dla regionu Jan
  6. Zbigniew Wodecki zaczynał od Bacha. Lubił wracać tam gdzie był

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News