Magda Gessler wpadła w szał na antenie! "Wy sobie jaja robicie"

Magda Gessler wpadła w szał na antenie! "Wy sobie jaja robicie"

Kuchenne rewolucje prowadzone przez Magdę Gessler cieszą się ogromną popularnością. Właśnie na antenie TVN-u rozpoczął się kolejny sezon programu. W 3 odcinku restauratorka nie wytrzymała i wpadła w prawdziwy szał.

Kuchenne rewolucje obecne były już niemalże w całej Polsce. W wielu miastach można trafić na restauracje, w których gościła Magda Gessler wraz ze swoimi reformami kulinarnymi. Tym razem padło na Perfect Pub w Pasłęku. Trzeba przyznać, że czegoś takiego Gessler nie widziała od dawna.

Kuchenne rewolucje: roczny gulasz

Magda Gessler podczas kręcenia swojego programu widziała już wiele zaniedbanych restauracji. W większości z nich jakość serwowanych dań wołała o pomstę do nieba, jednak zdarzały się miejsca, gdzie marketing był w opłakanym stanie, a sama kuchnia funkcjonowała bez zarzutu. Jednak tym razem mamy zdecydowanie przykład z tej pierwszej grupy. Magda Gessler swoje Kuchenne rewolucje tym razem przeprowadziła w Pasłęku. Właścicielka Perfect Pubu poprosiła restauratorkę o pomoc, ponieważ jej interes nie idzie najlepiej. Gości w lokalu brakuje, a dania realizowane są głównie z zamówień na telefon. Dodatkowo właścicielka nie ma doświadczenia w gastronomii, co widać między innymi w braku szefa kuchni. Na zapowiedzi odcinka widzimy reakcję Gessler na podane jej danie, które wraz z talerzem wylądowało na podłodze, roztrzaskując naczynie w drobny mak. Wedle rozmowy pomiędzy pracownikami kuchni wynika, że gulasz podany Magdzie Gessler był jeszcze z sierpnia 2017 roku. W rozmowie z szefostwem lokalu restauratorka nie kryła swojego niezadowolenia. Nie zważając na błogosławiony stan właścicielki, wprost powiedziała co sądzi o jej lokalu. - Wy sobie jaja robicie po prostu- powiedziała Magda Gessler. Odcinek zostanie wyemitowany już w najbliższy czwartek o 21:30 i właśnie wtedy będziemy mogli poznać wszystkie szczegóły rewolucji przeprowadzonej przez restauratorkę. Bez wątpienia Magda Gessler będzie w nim miała ręce pełne roboty, ale czy uda jej się postawić na nogi ową restaurację? Widzowie programu będą mogli się o tym przekonać w czwartek.Najlepsze newsy dnia:

  1. Uczestniczka „Rolnik szuka żony” wyszydzona przez widzów. Jest… specyficzna
  2. Rozenek przeżywa załamanie nerwowe? „Przez cały dzień miała ataki furii i płaczu”
  3. Dramat matki Gienka Loski. Może stracić kolejnego syna
źródło: se.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu