Oto najpilniej strzeżona tajemnica Gessler! Polacy nigdy mieli nie poznać prawdy o synu gwiazdy

Oto najpilniej strzeżona tajemnica Gessler! Polacy nigdy mieli nie poznać prawdy o synu gwiazdy Źródło: yt/pudelek.tv

"Kuchenne rewolucje" i "MasterChef" sprawiły, że Magda Gessler stała się jedną z najbardziej popularnych gwiazd w polskim show biznesie. Restauratorka była do niedawna znana jedynie nielicznym, a dzięki produkcjom TVN jej nazwisko dziś jest topowe. Sławna i piękna długo ukrywała prawdę o swoim synu. Co się wydarzyło w życiu Tadeusza Müllera?

"Kuchenne rewolucje", których stała się gospodynią natychmiast podbiły serca Polaków. Co tydzień, setki tysięcy widzów TVN śledzi problemy restauratorów, którzy pod okiem Gessler zmieniają swoje lokale. Syn gwiazdy kuchennego show miał jednak dramatyczny problem. Okazuje się, że Tadeusz Müller przez wiele lat cierpiał... z powodu braku pieniędzy. Co sprawiło, że zmienił zawód?

Syn Gessler miał problemy finansowe. Jak pomogła mężczyźnie gwiazda programu "Kuchenne rewolucje"?

Tadeusz Müller to syn Gessler z pierwszego małżeństwa. Mężczyzna ukończył psychologię i pracował jako terapeuta dzieci chorych na autyzm. Jak przyznał, chciał wybrać inną drogę do tej, którą wybrała jego sławna mama. - Przez trzy lata pracowałem z autystami w różnych ośrodkach. Z dorosłymi autystami, którzy się samookaleczali. Mam certyfikat indywidualnego asystenta osoby autystycznej. I to była praca, która mnie najbardziej satysfakcjonowała ze wszystkiego, co robiłem - przyznał w wywiadzie z "Vivą". Niestety, dla mężczyzny realizacja własnych ambicji stała się... nieopłacalna. Bulwersująco niskie zarobki sprawiły, że długo nie mógł żyć na odpowiednim poziomie. -  Zarabiałem miesięcznie 600 złotych. Realia, niestety, są ekstremalne. (...) Jeżeli znajdę czas w dorosłym życiu, chcę czymś podobnym się zająć - powiedział dziennikarzom Tadeusz. Mężczyzna zdecydował się przyjąć propozycję matki i poprowadzić z nią restaurację "Casa To Tu". Kulinarną ścieżkę kariery postanowił uzupełnić także występując w telewizji. Ma prowadzić kulinarne show, w których główną rolę zagrają warzywa. Szczegółów jeszcze nie poznaliśmy, jednak patrząc na nieprawdopodobną karierę Magdy Gessler można przypuszczać, że z całą pewnością przekazała dzieciom talent do gotowania.

Kim jest Lara Gessler?

Córka Magdy z drugiego małżeństwa studiowała socjologię. Finalnie, wygrała jej pasja do gotowania. Ukończyła szkołę cukierniczą w Londynie. Wkrótce po tym stała się współwłaścicielką dwóch dużych lokali w Warszawie. Planuje także otwarcie własnej restauracji. Jest jedną z najbardziej znanych młodych gwiazd.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wzięła udział w programie "Ameryka Express". Z wielkim powodzeniem prowadzi konto na Instagramie. Dzieci Magdy Gessler pomimo wcześniejszych planów, postanowiły pójść w jej ślady. Sławna gwiazda TVN z pewnością jest dumna z Lary i Tadeusza, a jak sama przyznaje, uwielbia gotować w ich towarzystwie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Magda Gessler zwariowała! Fanów restauratorki wbiło w fotele
  2. Ile waży Magda Gessler? Ujawniamy największą tajemnicę gwiazdy
  3. Znaki zodiaku i ich ognisty temperament. Kto ma diabła za skórą
  4. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze
  5. Kompromitujące zdjęcia ujrzały światło dzienne. Magda Gessler ma poważny problem
Następny artykuł