Co za kompromitacja, Gessler o tym milczy. Kolejna restauracja po "Kuchennych Rewolucjach" upadła

Co za kompromitacja, Gessler o tym milczy. Kolejna restauracja po "Kuchennych Rewolucjach" upadła Źródło: youtube.com/ tvnpl

Kuchenne Rewolucje nie wyszły im na zdrowie. Mimo że Magda Gessler często wznosi upadłe restauracje na istne wyżyny, to niekiedy zalicza wpadki. Kolejny lokal, który miał być odratowany przez restauratorkę, upadł.

Kuchenne Rewolucje są dla niektórych restauracji prawdziwą nadzieją na zyskanie klienteli i poprawę kuchni, dla innych jednak okazują się zwiastunem szybkiego upadku. Jedna z knajp, która ledwie rok temu brała udział w show telewizji TVN, upadła. Czy Magda Gessler nie ma już takiego drygu do ratowania podupadających interesów gastronomicznych?

"Kuchenne Rewolucje" zakończyły ich działalność. Bankructwo na pół roku po wizycie Gessler

Opisywana sprawa dotyczy restauracji "Barszcz" w Wejherowie. Lokal, który miał oferować tradycyjną, ukraińską kuchnię, upadł ledwie pół roku od wizyty słynnej restauratorki, która wprowadziła swoją kartę, wystrój i metodykę pracy. Tatiana i Oleg liczyli na to, że ich wielkie marzenie w postaci posiadania dobrze prosperującego lokalu spełni się. Niestety wyszło zupełnie na odwrót.

Gessler, która wizytowała lokal kilka tygodni po swojej rewolucji, była średnio zadowolona z jej wyników, ale dała małżeństwu kredyt zaufania. Sami właściciele nie dostosowali się jednak do jej rad i już pół roku po wizycie słynnej restauratorki ogłosili upadłość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gessler nie komentuje sprawy

Sama Magda Gessler nie odniosła się do sprawy upadłości lokalu z ukraińską kuchnią. Jej starania trzeba jednak uznać za wielką porażkę z kilku względów. Przede wszystkim, lokal miał wielki potencjał, ponieważ Wejherowo z roku na rok odwiedzane jest przez tysiące turystów jadących nad Bałtyk. Co więcej, samo miasto jest zamieszkiwane przez liczną mniejszość ukraińską, która wydawała się idealną klientelą.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Jak na razie nie wiadomo, co przesądziło o zamknięciu lokalu, ale postać Magdy Gessler nie przyciągnęła tak dużej liczby gości, jak ma to miejsce w innych obiektach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło:  Fakt

 

Następny artykuł