Magda Gessler pokazała zdjęcie nowego samochodu, fanów aż zatkało! "Moje nowe cudo"

Magda Gessler pokazała zdjęcie nowego samochodu, fanów aż zatkało! "Moje nowe cudo" Źródło: Instagram - Magda Gessler

"Kuchenne rewolucje" sprawiły, że została gwiazdą. Magda Gessler pokazała fanom swój nowy samochód, który zapiera dech w piersiach. Czym teraz będzie jeździła słynna restauratorka?

"Kuchenne rewolucje" to jeden z najpopularniejszych programów w Polsce. Magda Gessler za jego sprawą zyskała jeszcze większy status gwiazdy. Program niezmiennie wzbudza wiele kontrowersji, głównie za sprawą jej zachowania. Jednak sprawia to, że oglądalność tylko wzrasta, co cieszy nie tylko prowadzącą, a przede wszystkim producentów. 

"Kuchenne rewolucje" pomogły Magdzie Gessler dojść do bogactwa. Właśnie kupiła niesamowity samochód

Magda Gessler to bez wątpienia ulubienica zarówno fanów dobrej kuchni, jak i Internetu. Od 9 lat z powodzeniem prowadzi program "Kuchenne rewolucje". Jeżdżąc po Polsce dokonuje zmian w podupadających restauracjach, nie unikając przy tym wielu kontrowersji. A wszystko to za sprawą swojej niezwykłej charyzmy i umiejętności robienia show.

Dzięki temu, może obecnie liczyć na bajońskie stawki za kolejne odcinki. Widać, że gwiazda wie, na co chce przeznaczać swoje pieniądze. Właśnie pochwaliła się swoim najnowszym "cudeńkiem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Razem ze sławą przyszły również duże pieniądze, z którymi Gessler się zbytnio nie kryje. Wręcz lubi się chwalić swoimi luksusami i statusem. Co ciekawe, jej fanom i internautom, wydaje się wcale to nie przeszkadzać. Każdy jej sukces, podróże, tudzież zakup nowego auta kwitują zwykle jednym słowem, które już wpisało się do słownika jej fanów: "Besos!". 

W ostatnim czasie gwiazda "Kuchennych rewolucji" pochwaliła się w sieci zdjęciem swojego nowego auta, dzięki któremu jak stwierdziła, szybciej dotrze do swoich fanów. Autem okazuje się być czarne, matowe BMW, jednak na razie nie wiadomo jaki to dokładnie model. Nie jest to pierwsze BMW restauratorki, która najwidoczniej upodobała sobie właśnie bawarską dumę. 

- Moje nowe cudo .., mat ..., ale niespodzianka ... .., teraz szybciej do was dotrę .. (pisownia oryginalna - dop. redakcji) - napisała Magda Gessler tuż obok fotografii swojego nowego auta.

źródło: Instagram

Instagram/ Magda Gessler

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Oficjalny apel Michała Szpaka nic nie dał. Wielka klęska Polski
  4. Niewyobrażalna wpadka. Księżna Kate złożyła wizytę Archiemu i zapomniała o kluczowej rzeczy
  5. Kolejne potężne zmiany w 500 plus?! To będzie rewolucja większa, niż pieniądze na pierwsze dziecko

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News