Kuchenne Rewolucje ratują restaurację... Magdy Gessler! "Rozpierdolnik totalny"

Kuchenne Rewolucje ratują restaurację... Magdy Gessler! "Rozpierdolnik totalny" Źródło: fot. facebook.com/Food Networ

Kuchenne Rewolucje mogą niedługo zyskać na popularności. Zdaniem mediów, program w najbliższym czasie może odwiedzić restaurację należącą do... Magdy Gessler! Czy celebrytka przeprowadzi rewolucję w swoim lokalu i uchroni go przed upadkiem?

Kuchenne Rewolucje od lat przyciągają widzów TVN przed telewizory. Produkcja stacji z roku na rok zyskuje nowych fanów, a kolejne restauracje ratowane są przed odejściem w nicość. Tym razem fanów czeka nie lada gratka. Magda Gessler ma odwiedzić swoją własną restaurację! "Santo Pinto" to najnowsze dziecko kobiety oraz pierwsza jej restauracja w Gdyni. Restauratorka pomogła już kilku bistrom w tym mieście, jednak tym razem będzie na swoim. Czy Gessler odbierze klientów restauracjom, które kiedyś wspomogła?

Kuchenne Rewolucje w Gdyni!

Prowadząca show, zdecydowała się zaprosić kamerę oraz widzów do swojej nowej restauracji. Ten odcinek będzie się różnił od innych, gdyż restauracja nie jest jeszcze czynna, w związku z czym nie ma potrzeby jej ratowania. Format Kuchennych Rewolucji zmieni się tylko jednorazowo, a okazją do tego będzie okrągły odcinek programu. Magda Gessler pomogła już w swoim programie prawie 200 restauracjom. Bardzo prawdopodobne, że przygoda w Gdyni będzie swego rodzaju zwieńczeniem dotychczasowych działań celebrytki. Nietypowa formuła odcinka może zapewnić dodatkową oglądalność. Dzięki temu odcinkowi widzowie dowiedzą się czy kucharka będzie tak samo wymagająca wobec swoich podwładnych, jak wobec innych restauratorów oraz czy dania będą równie dopieszczone, jak w każdym odcinku. Czy Gessler klasycznie zdecyduje się na powrót do swojej restauracji? Jak się okazuje, odcinek będzie równie emocjonalny, co każdy inny epizod serii. Na swoich podwładnych Magda Gessler będzie krzyczeć podobnie, jak na szefów kuchni ratowanych restauracji. W pewnym momencie niemalże załamie ręce stwierdzając, że "rozpierdolnik jest totalny". Tymczasem do otwarcia zostało już tylko... 2 dni. Z całą pewnością nietypowy format przyciągnie wielu widzów i będzie cieszył się szczególną oglądalnością. To może być z kolei interesujący pomysł na... nowy program. Wyjątkowy odcinek obejrzeć można będzie na kanale Food Network w niedzielę o godzinie 11.15.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Doda pilnie potrzebuje pieniędzy. Musi się pozbyć swojego mieszkania
  2. Naklejki z Biedronki pomieszały ludziom w głowach. 70-latka może pójść do więzienia
  3. Tak PiS wygra wybory? Mają haczyk na kilka milionów Polaków
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News