Kuchenne rewolucje są programem, który skradł serca Polaków. Uwielbiamy oglądać Magdę Gessler ostro oceniającą podrzędne restauracje, które następnie restauratorka zmienia w wyjątkowe lokale o niepowtarzalnym klimacie. Ostatni odcinek jednak szokuje. To co zrobił właściciel knajpy przejdzie do historii. 

Kuchenne rewolucje zadebiutowały w naszym kraju dokładnie 18 lat temu i od razu wzbudziły sympatię widzów. Restauratorka Magda Gessler ostro krytykująca właścicieli podrzędnych lokali, rzucająca jedzeniem, przeklinająca i bez skrępowania obrażająca kucharzy jest postacią, która skradła serca Polaków. Po cały show kobieta bierze się za naprawę zrujnowanej restauracji, urządza na nowo wnętrze, układa całkiem nowe menu i organizuje akcje promocyjne. Właśnie rozpoczął się nowy sezon programu, a to co w najnowszym odcinku zrobił właściciel Szczecińskiej restauracji z pewnością zostanie w pamięci widzów na długo.

Właśnie zaczął się nowy sezon Kuchennych Rewolucji

Kuchenne Rewolucje w TVN emitowane są już od 2000 roku, a przez tyle lat przekonały do siebie miliony Polaków. 6. września rozpoczął się nowy sezon, a pierwszy odcinek przedstawiał restaurację w Częstochowie. Jak można przeczytać w internecie, nowy sezon będzie miał 14 odcinków, jednak nie są jeszcze podane lokalizacje poszczególnych rewolucji. Ostatni zaplanowany odcinek serii opublikowany ma zostać 13. grudnia. Szacuje się, że każdy odcinek programu gromadzi przed telewizorami nawet do 3 milionów fanów, a nawet w gorsze dni liczba nie spada poniżej 2 milionów.

Kuchenne Rewolucje: To co zrobił właściciel knajpy szokuje

Dzisiejszy odcinek Kuchennych Rewolucji ma miejsce w Szczecinie a Magda Gessler zajmuje się lokalem „Rozmaryn”. Mógłby być to odcinek jak każdy inny, jednak to co wyprawia właściciel jest niewiarygodne. W każdym odcinku tego programu pokazywane są niedociągnięcia restauratorów, lecz zachowanie tego mężczyzny z pewnością pozostanie w pamięci widzów na długo. Rozmrażane zapiekanki, zupa rybna z boczkiem oraz spleśniałe towary to tylko część skandalicznych rzeczy znalezionych przez Magdę Gessler.

– Za „piętnastaka”? To nie jest Sheraton – tak właściciel komentował docinki celebrytki.

Jakby tego było mało, wszędzie panował brud do którego właściciel nie potrafił się ustosunkować. Przed kamerami zaciekle udawał, że wręcz zmusza swoich pracowników do ciągłych porządków i sprzątania, tymczasem okazało się, że tak na prawdę takie zachowanie jest u niego czymś wyjątkowym, przygotowanym specjalnie na wizytę Gessler.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Podróżnicy napisali mocny list do Cejrowskiego. Chcą, by przestał obrażać ludzi
  2. Nie żyje bohater podziemia antykomunistycznego. Ogromny żal
  3. Wojciechowska: Młodzi powinni pracować dla idei, nie dla pieniędzy

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!


Najbardziej idiotyczne seriale w polskiej telewizji [ZDJĘCIA]