Producenci Kuchennych Rewolucji woleliby o tym nie mówić. Największe porażki

Producenci Kuchennych Rewolucji woleliby o tym nie mówić. Największe porażki Źródło: fot. printscreen/YouTube/TVN Style

Kuchenne Rewolucje zawdzięczają swoją popularność charyzmatycznej postaci Magdy Gessler. To właśnie ona odmieniła wiele polskich restauracji. Jednak są lokale, którym nawet to nie pomogło i zostały zamknięte. Oto największe porażki programu, o których sama restauratorka wolałaby pewnie zapomnieć.

Kuchenne Rewolucje to nie tylko telewizyjny hit, ale również ostatnia nadzieja wielu restauratorów. Wizyta Magdy Gessler - mimo że wiąże się z olbrzymim stresem - jest często wybawieniem dla wielu podupadających lokali. Nie mniej jednak, są restauracje, którym nie pomogła nawet sama jurorka programu MasterChef. Oto przykłady największych porażek Kuchennych Rewolucji, które producenci woleliby puścić w niepamięć.

Nad tymi przypadkami Magda Gessler mogła jedynie załamać ręce. Przykładem może być chociażby Restauracja Wyszynk z Szynką w Katowicach, która nie tylko została zamknięta, ale ma dziś poważne problemy. Prokuratura postawiła zarzuty właścicielce.

Podobny los spotkał lokal Hej Sokoły i restaurację Matalmara w Goczałkowicach-Zdroju. Mimo zmiany nazwy, wystroju lokalu i spektakularnych zmian w menu, zostały one zamknięte z hukiem i wystawione na sprzedaż.

Tu nie pomogły nawet Kuchenne Rewolucje - padały lokale z potencjałem, a właściciele szli do sądu

Również lokale z potencjałem takie jak toruńska restauracja Zamkowa nie podołały radykalnym zmianom wprowadzonym przez Magdę Gessler i program "Kuchenne Rewolucje". Coś, co na pierwszy rzut oka wyglądało na złoty interes okazało się fiaskiem. Właściciele tkwili zbyt głęboko w minionej epoce i byli zamknięci na wprowadzenie proponowanych zmian.

Zdarzały się też zupełnie inne skandale. Jedna z właścicielek złożyła pozew przeciwko producentowi programu, niemieckiej firmie Constantin. Uparcie twierdziła, że Kuchenne Rewolucje wyraźnie zaszkodziły lokalowi. 

O pomoc do polskiej restauratorki zwracali się również właściciele orientalnych lokali takich jak Indian Ocean. Jednak nie wytrzymał on krytyki i zdecydowanie sprzeciwił się zmianom proponowanym przez Gessler. Padły nawet wulgarne słowa:

- Nie jest hinduską, nic nie wie o naszym pier*****ym jedzeniu - oburzał się właściciel.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Magda Gessler w tych przypadka mogła tylko załamać ręce. Woli o nich zapomnieć

Były też sytuacje, kiedy Magda Gessler nie trafiła w gust lokalnej społeczności. Tak było chociażby w przypadku restauracji "Chrup Chrup Kartofel" z Jelcza Laskowic. Zmiany wprowadzone przez Kuchenne Rewolucje okazały się nietrafione.

Zdarzało się również tak, że odmieniony lokal nie dotrwał nawet do emisji programu. Tak było w przypadku restauracji "Wałkowane" w Łodzi. Gdy w telewizji pokazywano odcinek z jej udziałem, właściciele zajmowali się już zupełnie czymś innym. Podobny los spotkał wiele innych lokali. Wśród nich są restauracje o tak wdzięcznych nazwach jak "Kapitak Nemo", "Francja Elegancja", "U Samuela" czy "Batory".

Niestety, gastronomia jest bardzo trudną branżą i w niektórych przypadkach nawet sama Magda Gessler może tylko bezradnie rozłożyć ręce. O wielu restauracjach z pewnością wolałaby zapomnieć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy M jak Miłość. Nasza dziennikarka była wstrząśnięta
  2. Dwa razy sprawdziliśmy, kto jest żoną członka zarządu TVN. Bo za pierwszym razem nie mogliśmy uwierzyć
  3. Szalone promocje, hitowe premiery, wyjątkowe produkty. Rossmann nie zwalnia tempa
  4. Trwa pasmo nieszczęść i klęsk Sławomira. Dramat gwiazdora
  5. Tomasz Kammel cierpi katusze dla Barbary Kurdej-Szatan. Boli od samego patrzenia
źródło: Gazeta Pomorska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News