Magda Gessler zaliczyła ogromną wpadkę! Zdradziła największą tajemnicę TVN-u

Magda Gessler zaliczyła ogromną wpadkę! Zdradziła największą tajemnicę TVN-u

"Kuchenne rewolucje" kojarzą się widzom stacji TVN przede wszystkim z charakterną i bezkompromisową Magdą Gessler. Jej córka rozwija za to karierę medialną dzięki udziałowi w programie "Ameryka Express", w którym występuje z najlepszym przyjacielem. Niespodziewanie jej matka zdradziła więc związany z zakończeniem show sekret, zaskakując licznych fanów.

"Kuchenne rewolucje" wypromowały Magdę Gessler na jedną z największych gwiazd stacji TVN. Restauratorka od lat współpracuje z telewizją, a jej programy biją kolejne rekordy popularności. Przychylność widzów zdobyła jednak nie tylko gwiazda, ale także jej córka. Lara Gessler wzięła udział w "Ameryka Express", wyruszając z przyjacielem w wyjątkową, bardzo wymagającą podróż. Fani kibicowali ulubienicy, mając nadzieję, że to właśnie ona dojdzie do finału show. Co ciekawe, mogli się w tej kwestii nie pomylić.

Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" zdradziła tajemnicę córki?

Magda Gessler opublikowała na swym koncie na Instagramie zdjęcie córki z podróży po Ameryce Południowej. W opisie zaznaczyła, że zostało one wykonane w peruwiańskim mieście Cuzco. Warto zaznaczyć, że to właśnie tam miał się rozegrać finał programu stacji TVN, w którym bierze udział Lara Gessler. Jej matka prawdopodobnie zdradziła więc, że to właśnie cukierniczka z przyjacielem dojdą do ostatniego odcinka "Ameryka Express" i powalczą o ostateczne zwycięstwo.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak fani zareagowali na wpadkę, którą zaliczyła Magda Gessler?

Fani byli niezwykle rozbawieni prawdopodobną wpadką Magdy Gessler, czemu dali udział w komentarzach pod fotografią. Jednocześnie zaznaczali, że szefostwo TVN nie będzie zapewne tak samo zadowolone i entuzjastyczne nastawione do faktu, iż celebrytka ujawniła jedną z największych tajemnic jesiennej ramówki stacji. "Madzia zaspoilerowała"; "Pani Magdo, już chyba wiemy, kto będzie w finale"; "Zdjęcie zrobione w Cuzco? Czyżby to znak, że moje ulubiona para znajdzie się w finałowym odcinku?"; "Cuzco? Czyli miejsce finału, przypadek?" - pisali zaskoczeni internauci, nie szczędząc jednak słów uznania samej Larze Gessler. "Cudowna p. Lara, podziwiam ją w Ameryce Express. Trzymam kciuki za powodzenie w tym programie i zwycięstwo"; "Jak ja lubię tę Larę. Z każdym odcinkiem rośnie dziewczyna w moich oczach. Gratuluję córki pani Madziu"; "Lara jest świetna w tym programie, dzielna, opanowana, nie maże się, jak inne uczestniczki. Wspaniała kobieta" - zaznaczali zachwyceni postawą córki Magdy Gessler widzowie. Kuchenne rewolucje Fot. Instagram/Magda GesslerZOBACZ TAKŻE:
  1. Zagrał księdza w popularnym serialu. To, o co proszą go ludzie na ulicy, szokuje!
  2. Polskie rasy psów. Jakie psy mają polskie pochodzenie?
  3. Dramat w Rolnik szuka żony! Uczestnik opowiedział o walce z ciężką chorobą
  4. Ile zarabia Beata Pawlikowska? Zarobki dają jej wolność
  5. Ciężarna gwiazda TVN na spacerze z rodziną. Jej zdjęcia tuż przed porodem szokują
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News