Wziął udział w "Kuchennych rewolucjach". Teraz Gessler zrujnuje mu życie

Wziął udział w "Kuchennych rewolucjach". Teraz Gessler zrujnuje mu życie Źródło: Fot. YouTube/TVN Style

Magda Gessler, prowadząca show TVN-u Kuchenne Rewolucje, znalazła się właśnie w centrum ogromnego skandalu. Restaurator, który brał udział w jej programie ma poważne kłopoty. O dziwo, ich źródłem jest właśnie Gessler. Pani Magda nie ma najmniejszych oporów, by zrujnować mu teraz życie.

Gwiazda pozwała właściciela nadmorskiej restauracji, którą objęły jakiś czas temu "Kuchenne rewolucje". Co popchnęło celebrytkę do tak stanowczych kroków? Gessler pojawiła się w lokalu "Łebska Chata" w Łebie jeszcze w 2013 roku. Gwiazda zmieniła cały wystrój oraz menu, dając restauracji nowe życie. Później celebrytka wielokrotnie chwaliła jej właściciela i udzieliła mu ponoć zgody na umieszczenie swej rekomendacji na ulotkach oraz banerach reklamowych.

"Kuchenne rewolucje" w centrum afery

- Pani Magda umieściła nas w swoim przewodniku. Na zdjęciu w książce był baner. Nic nie mówiła, żeby go zdjąć. Rok po programie dostałem Poziomkę. To pozytywne wyróżnienie. Byłem zaproszony na odbiór do Warszawy."U Fukiera" impreza była na czterysta osób. Pani Magda nazwała mnie: "czerwony krasnal ze Szwajcarii". Osobiście wygłosiła pochwałę przy wręczaniu nagrody - powiedział właściciel restauracji już przed sądem. Dlaczego właściwie do niego trafił? Magda Gessler około roku po rewolucji stwierdziła, że nie zamierza jednak rekomendować restauracji swoim fanom. O tym, że sprawa trafiła do sądu, poinformowała w poście na Facebooku, który wywołał ogromne kontrowersje.

Czy Magda Gessler zniszczy mu życie?

- Używanie mojego nazwiska przez tę restaurację, niezależnie od kontekstu, od marca 2014 roku jest nielegalne. Absolutnie nie podpisuję się pod tym, co tam się dzieje. Jeśli ktoś chce się tam wybrać, to ostrzegam, że robi to na własną odpowiedzialność. Tego typu nadużycia, niestety, zdarzają się za każdym razem. Zajmuje się nimi moje biuro prawne. Procesy potrafią trwać, a ja nie mam na to wpływu - napisała Gessler. Pierwsza rozprawa w tej kontrowersyjnej sprawie odbyła się 25 czerwca 2018 roku. Właściciel restauracji ma odpowiedzieć za naruszenie dóbr osobistych celebrytki, która żąda od niego obecnie 100 tys. zł. Jeżeli mężczyzna przegra w sądzie, będzie zrujnowany finansowo. Jego dalsza przyszłość i działalność gospodarcza stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Niestety, Kuchenne Rewolucje przysporzyły mu teraz wiele zmartwień i obaw związanych z utrzymaniem siebie i rodziny. Nic nie wskazuje jednak na to, by Gessler miała wycofać się ze swych oskarżeń.  
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Szokujące słowa Maryli Rodowicz ws. Jana Pawła II. „To nie były erotyczne sny”
  2. Śmierć zabrała szczęście Dodzie. Michał Szpak w centrum tragedii zrobił coś niesamowitego (VIDEO)
  3. Ciężarna żona Szczęsnego zlinczowana! To mogło skończyć się tragedią
Następny artykuł