„Kuchenne rewolucje” zdobyły uznanie fanów głównie dzięki kontrowersyjnej prowadzącej Magdzie Gessler, która nie boi się mówić przed kamerami wszystkiego, co myśli. Kobieta znana jest z rzucania talerzami i barwnych porównań na wizji. Tym razem jednak to uczestnicy programu postanowili zdradzić coś zaskakującego. 

Kuchenne rewolucje” emitowane są od 2010 roku, lecz już od pierwszych odcinków jasne było, że produkcja okaże się absolutnym hitem. Oglądalność przez lata nie spadła poniżej miliona, co jest spektakularnym sukcesem, a rekordowe odcinki gromadziły przed ekranami nawet ponad 3 miliony Polaków.

Tak ogromny sukces w głównej mierze TVN zawdzięcza prowadzącej Magdzie Gessler, która jest wyjątkowo barwną ikoną stacji. Kobieta nie boi się wywoływać kontrowersji i lubi, gdy mówi się o niej w mediach. Tym razem głos jednak głośno postanowili wypowiedzieć się uczestnicy programu i szczerze wyznać wszystko, co myślą.

Uczestnicy szczerze o programie „Kuchenne rewolucje”

Magda Gessler uważana jest za bezlitosną restauratorkę, która poprawia sytuację ratowanych lokali za wszelką cenę – często są nią łzy uczestników, potłuczone talerze i wiązanki przekleństw. Po kilku latach takich rewolucji w końcu właściciele jednej z restauracji zdecydowali się zabrać głos.

– Doceniła nasze nazwisko i z „Perły” zmieniliśmy się na restaurację „U Schabińskiej”. Podpowiedziała nam, żebyśmy sprzedawali schab po 2 zł za 10 dag. To był strzał w 10! – powiedział „Życiu na Gorąco” pan Grzegorz, właściciel lokalu.

Jest on właścicielem restauracji w Jaśle, w której „Kuchenne rewolucje” odbyły się pięć lat temu. Jak informuje tygodnik, od tamtej pory rodzina otworzyła pięć restauracji, pizzerię, własną masarnię, firmę cateringową oraz muzeum lizaków. Wizyta Magdy Gessler była momentem przełomowym w ich życiu. Jak widać zaskakujące metody przynoszą jednak efekt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!

„Kuchenne rewolucje” wywołują kontrowersje

Okazuje się jednak, że sytuacja państwa Schabińskich nie jest normą, a wokół programu dochodzi również do wielu kontrowersji na szeroką skalę. Często to właśnie on prowadzi do zrujnowania firmy lub ujawnia rzeczy, które właściciele woleli pozostawić w tajemnicy – np. w trakcie produkcji jednego z odcinków 13. serii na jaw wyszły ogromne zaległości finansowe oraz fałszerstwo świadectwa pracy.

Część restauracji, które przeszły „Kuchenne rewolucje” skarżyły również producentów i Magdę Gessler do sądu, zarzucając im pomówienia oraz bezprawne nadawanie lokalom nazw, które okazywały się już zastrzeżone.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Tego nie wybaczą. TVN zniszczy prawicową konkurencję bez litości
  2. PiS odsuwa emerytów od leczenia. Każdy będzie mógł tylko raz w roku
  3. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. Bohaterka „Barw Szczęścia” zgwałcona

TVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyć