Nie możemy uwierzyć. Gessler uderzyła w najczulszy punkt restauratorki, rozpłakała się natychmiast

Nie możemy uwierzyć. Gessler uderzyła w najczulszy punkt restauratorki, rozpłakała się natychmiast Źródło: YouTube - TVN Style

Kuchenne rewolucje bardzo podobają się widzom dzięki charakterystycznemu zachowaniu Magdy Gessler. Celebrytka nie waha się używać ostrych słów, by uświadomić właścicieli restauracji o ich błędach. Tym razem jednak część oglądających stwierdziła, że prowadząca przesadziła.

Kuchenne rewolucje należą do najbardziej lubianych programów w polskiej telewizji. Zmiany dokonywane przez Magdę Gessler i jej ekipę możemy oglądać już od kilku lat i nie zanosi się na to, by program miał zostać zdjęty z anteny. Zachowania wielbionej przez widzów prowadzącej także cieszą się sporym zainteresowaniem, co jest spowodowane jej bardzo żywiołowym podejściem do wykonywanych obowiązków.

W ostatnim odcinku popularnej produkcji Magda Gessler zdaniem wielu widzów przekroczyła jednak wszelkie granice, co bardzo nie spodobało się widzom. Zgodnie stwierdzili oni, że restauratorka nie pokazała się z dobrej strony przed kamerami. Zazwyczaj stara się ona specjalnie wzniecać emocje w swoim programie, jednak tym razem nawet najwierniejsi fani stwierdzili, że nie wyglądało to naturalnie.

Kuchenne rewolucje wzbudzają ogromne emocje

Do wydarzenia doszło w Warszawie, gdzie swoją siedzibę ma restauracja "Bar Tarchomin". Magda Gessler już na wstępie powiedziała, że nie ma pojęcia, czego może się spodziewać, bo nazwa lokalu nie mówi nic o tym, co będzie w nim serwowane. Restauratorka od samego początku była zażenowana, a jej negatywne emocje były widoczne coraz bardziej z każdą kolejną minutą.

"Bar Tarchomin" to lokal, który należy do Adriana i Katarzyny, małżeństwa z Warszawy, które chciało prowadzić własny biznes. Ich plany nie układały się tak, jak oboje tego chcieli. Restauracja była na skraju bankructwa, w związku z czym potrzebne było jak najszybsze zasięgnięcie pomocy ekipy Magdy Gessler. Charakterystyczna gwiazda telewizji TVN zjawiła się na miejscu i zaczęła krytykować to, co tam zastała.

Restauratorka stwierdziła, że oliwa używana przez kucharzy nie pasuje do serwowanych dań. Właścicielka odpowiedziała, że również uważa, że powinny zajść zmiany w tej kwestii, jednak obecnie zarządzający nie mogą sobie pozwolić na kupno droższych składników. To właśnie wtedy doszło do szokującego zachowania Gessler, które bardzo nie spodobało się widzom.

Kuchenne rewolucje przyniosły niespodziane zachowanie prowadzącej

Kobieta nie zrozumiała właścicielki i zaczęła się odnosić do jej wady wymowy, co zostało odebrane przez widzów bardzo negatywnie. Okazało się również, że jest to czuły punkt samej Katarzyny, która rozpłakała się, dając upust swoim emocjom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Albo ja jestem głucha, albo ty masz bardzo złą wymowę. Ty wyraźnie mówisz? Słyszę, że masz zrobione usta. Ja jestem przygłucha, ty masz usta za duże i razem jest “d*pa” - mówiła Magda Gessler, co nie spodobało się widzom.

- Jak mogła tak do niej powiedzieć? Ok, jej rolą jest krytykowanie, ale są pewne granice - pisze oburzona internautka, która komentuje Kuchenne rewolucje w Internecie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie
  4. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  5. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  6. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News