Słowa Gessler wstrząsnęły Polakami. "Bywa, że lekarz musi amputować nogę, by ratować życie"

Słowa Gessler wstrząsnęły Polakami. "Bywa, że lekarz musi amputować nogę, by ratować życie"

"Kuchenne rewolucje" swoją popularność zawdzięczają niezwykle barwnej prowadzącej, która nie boi się rzucania talerzami, krzyków, wywołania płaczu oraz kontrowersyjnych wypowiedzi przed kamerami. Tym razem restauratorka powiedziała jednak kilka słów za dużo. 

"Kuchenne rewolucje" powstały na fali ogromnej popularności programów kulinarnych połączonych z elementami prawdziwego show oraz zamiłowania widzów do niesienia pomocy potrzebującym. Najsłynniejsza polska restauratorka Magda Gessler stara się pomagać w nim osobom, które zdecydowały się na otworzenie własnej restauracji, jednak z różnych powodów prowadzenie biznesu wychodzi im fatalnie. Magda Gessler oprócz tego programu zasiada jeszcze w jury podobnej produkcji TVN "MasterChef" oraz "Sexy Kuchnia Magdy Gessler" emitowanym przez Food Network. Kobieta na swoim koncie ma również kilka książek kulinarnych, lubi także występować w roli eksperta, wypowiadać się w mediach oraz grywać epizody w serialach. Wszędzie znana jest jednak ze swojego ciętego języka, który w ostatnim czasie wymknął jej się chyba spod kontroli.

Magda Gessler ostro komentuje "Kuchenne rewolucje"

Magda Gessler bardzo chętnie udziela wywiadów i opowiada o swojej drodze do sukcesu, jednak ostatnio w rozmowie z portalem Interia powiedziała coś, w co ciężko uwierzyć. Najpierw zapytana o sukces programu "Kuchenne rewolucje" oznajmiła coś, z czym wielu fanów zapewne się nie zgodzi. - Z rzeczywistości, bo jestem realna, prawdziwa. Mną nie da się manipulować, nie robię show - przybywam, żeby pomagać ludziom. Często za gastronomię biorą się ci, którzy nie mają o niej pojęcia. Ich błędy potęgują problemy osobiste i socjalne, co doprowadza do ruiny. Moja rola polega na tym, żeby przestawić ich na właściwe tory - twierdzi. Oglądając produkcję ciężko uwierzyć w tą "prawdziwość" i "nierobienie show", lecz najciekawsze dopiero miało nadejść. Po podkreśleniu drastycznych metod rewolucji skomentowała je w szokujący sposób. - Metody metodami, grunt, że są skuteczne. Bywa, że lekarz musi amputować nogę, by ratować życie. Podobnie jest w tym przypadku. Jestem jedną z niewielu, która mówi to, co myśli, bo ludzie często mówią co innego niż myślą. Ta bezkompromisowość daje pożądane efekty. Mnóstwo ludzi dzięki mnie stanęło na nogi. Ich lokale kwitną, przynoszą zysk, a klienci wychodzą z nich zadowoleni i zdrowo najedzeni. I to jest również miara sukcesu "Kuchennych rewolucji" - oznajmiła restauratorka. Takie porównanie zdecydowanie było nie na miejscu, zwłaszcza biorąc pod uwagę kontrowersyjność programu kobiety, który często pada oskarżeń o zrujnowanie marzeń wielu osób.

Magda Gessler o nadchodzącym finale "MasterChef"

Kobieta mówiła również o drugim programie, gdzie u boku Michela Moran oraz Anny Starmach zasiada w jury. - Poziom jest bardzo wysoki i wyrównany. Mamy tu różnorodność osobowości i trudne, nietuzinkowe zadania, które wymagają szczególnego zmysłu. Na stołach dzieją się rzeczy Polakom nieznane. Nasi kucharze co rusz są zaskakiwani, niejednokrotnie mają w rękach produkty, których w życiu nie widzieli. Jest smacznie, egzotycznie i pouczająco - komentuje dobiegający końca sezon.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dalej Gessler zdecydowała się zdradzić nieco o wielkim finale, który widzowie będą mogli oglądać w telewizji już niedługo. - Ogromną niespodziankę będziemy mieć w finale, co mogę państwu zdradzić już teraz. Nigdy dotąd nie był on aż tak zaskakujący! - obiecuje celebrytka. Po takiej zapowiedzi z pewnością jest na co czekać, a znając celebrytkę, zaskoczenie jest gwarantowane. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Fani przerażeni na premierze książki Gessler. „Wygląda, jakby już nie żyła”
  2. Już więcej nie będzie. Wiśniewski chce przy niej UMRZEĆ
  3. Łzy, rozpacz, smutek. Bez niego Taniec z Gwiazdami nigdy nie będzie taki sam. Wspomnijmy go
  4. ZABÓJCA POLUJĄCY NA NIEDŹWIEDZIE OPIEKUNEM DZIECI? EFEKT SZOKUJĄCY!
  5. Jak ubrać się na rozprawę sądową? Postaw na skromność
Następny artykuł