Ostatnie Kuchenne Rewolucje zapamiętamy na długo! Widzowie oniemieli

Ostatnie Kuchenne Rewolucje zapamiętamy na długo! Widzowie oniemieli Źródło: screen facebook.com

Kuchenne rewolucje mimo lat emisji nadal są prawdziwym hitem. Wiele z odcinków tego programu przeszło do historii, a ostatni bez wątpienia zostanie zapamiętany przez widzów przez bardzo długi czas.

Kuchenne rewolucje miały swoją premierę w 2010 roku i od razu okazały się gigantycznym hitem. To właśnie dzięki temu programowi wiele osób poznało Magdę Gessler, która stała się prawdziwą gwiazdą i to nie tylko w świecie szeroko rozumianej gastronomii. Jednak nie tylko restauratorka zyskała dzięki temu show - wiele knajp, które stały na granicy bankructwa, dzięki jej pomocy stanęły na nogi. Podczas ostatniego odcinka Gessler miała już jednak dosyć.

Kuchenne rewolucje: Gessler nie wytrzymała

Magda Gessler widziała już nie jedno, a niektóre z restauracje wprost zaskakiwały jakością serwowanych dań - niestety, znacznie częściej była to nieprzyjemna niespodzianka. Tym razem było jednak naprawdę źle. Restauratorka w ostatnim odcinku udała się w podróż do Pszowa, gdzie o pomoc poprosił ją właściciel restauracji "Esencja i smak", który sam jest kucharzem z wieloletnim doświadczeniem. Niestety, Magda Gessler nie była zachwycona zaserwowanymi jej daniami, które według niej smakowały jak wymiociny. Również atmosfera panująca w lokalu nie przypadła do gustu restauratorce, która poczuła się urażona ciągłymi śmiechami dobiegającymi z kuchni. Mimo wszystko Gessler postanowiła pomóc uratować ten lokal. Prace ruszyły pełną parą i objęły zarówno menu, jak i wystrój sali oraz kuchni. Nie zabrakło również wielu cenny rad dotyczących, chociażby tego, jak powinno się przechowywać różne produkty. W swojej wizji Magda Gessler postanowiła postawić na regionalne potrawy, które doskonale znane są wszystkim miejscowym mieszkańcom. W ten sposób w karcie zagościły takie pozycje jak: pieczony boczek z buraczkiem w occie na grubym żytnim pieczywie, zupa z grzybami na ogonie wołowym, bitki wołowe z sosem na piwie i pieczywie z grzybami i z kluskami śląskimi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaczące braki

Niestety pojawił się problem, ponieważ tuż przed finałową kolacją zabrakło podstawowych składników, które co prawda zostały zakupione, ale znacząco odbiegały od jakości, jaką miały prezentować. To było zbyt wiele dla restauratorki, która nie widziała w tym momencie nadziei dla tej restauracji. - Dramat. Nie widzę przyszłości. Ja tu nie wchodzę więcej  - mówiła Gessler. Ostatecznie kolacja się odbyła, a goście chwalili podawane potrawy. Jednak Magda Gessler miała duże obawy co do tego, jak będzie wyglądać lokal po jej powrocie. O dziwo, po 5 tygodniach, poziom nadal był taki jak podczas finałowej kolacji. Niestety, mimo przeprowadzonej rewolucji, lokal został zamknięty.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Edyta Górniak poroniła? Gwiazda wyjawiła długo skrywany sekret
  2. Gdzie mieszka Kinga Rusin? Luksusowy apartament gwiazdy zachwyca!
  3. Te kobiety zginęły tragicznie na własnym weselu. Wstrząsające historie
  4. ZARA: klienci w panice, trwa gigantyczna wyprzedaż
  5. Nazwał Pawłowicz „zwierzęciem”. Natychmiastowa reakcja Ziobry
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Fakt Następny artykuł