Widzowie oskarżają Kuchenne Rewolucje o oszustwo! Burza w sieci

Widzowie oskarżają Kuchenne Rewolucje o oszustwo! Burza w sieci

Magda Gessler ma poważne problemy. Uwielbiane Kuchenne Rewolucje znajdują się pod ostrzałem krytyki widzów. Pojawiły się z ich strony oskarżenia o oszustwo. Pod restauracją Włoszczyzna w Łodzi doszło do nieprzyjemnego wydarzenia, a w całą sprawę została zaangażowana policja. Początkowo mówiono o pobiciu, jednak teraz na jaw wychodzą całkowicie nowe informacje, które nie spodobały się nawet najwierniejszym fanom programu…

W lokalu Włoszczyzna, w którym Magda Gessler przeprowadzała Kuchenne Rewolucje, gwiazda miała zostać zaatakowana przez dwóch mężczyzn w wieku 35-40 lat. Gdyby nie reakcja ochroniarza restauratorki, mogłoby dojść do tragedii. Co więcej, przepychanki miały skończyć się telefonem na policję i aresztowaniem dwóch mężczyzn. Jednak z informacji podanych przez dziennikarzy jednego z tabloidów wynika, że żadnego ataku na Gessler nie było!

Kuchenne Rewolucje oszukały swoich widzów

Okazuje się – według informacji portalu pudelek.pl – że prawda jest zupełnie inna. Policja, owszem, została wezwana, ale w sprawie zakłócania ciszy i spokoju przez osoby znajdujące się przed lokalem, a nie w sprawie pobicia! Zainteresowani mieszkańcy prawdopodobnie zwyczajnie przeszkadzali przeszkadzali ekipie telewizyjnej podczas nagrywania programu, a na dodatek tłum osób zgromadzonych w jednym miejscu mógł uprzykrzać życie przechodniom. Żadnej kłótni nie było. Fani Magdy Gessler i jej programu dostali szału, a upust swemu niezadowoleniu dają w sieci.Podejrzewają, że taki zabieg miał wywołać większe zainteresowanie programem, które – według nich – może mieć problemy ze słabnącą oglądalnością. Rzekoma napaść na gwiazdę Kuchennych Rewolucji, jak przekonują internauci, miała przypomnieć wszystkim o częstych skandalach, które dla widza są atrakcyjnym kąskiem. Fani Magdy Gessler czują się paskudnie oszukani. – Prawda jest taka że ta przereklamowana pseudo restauratorka próbuje zrobić sobie reklamę jakimikolwiek sposobami, bo zdaje sobie sprawę że chamstwo jakie pokazuje już przestaje przynosić efekty – komentuje internauta Daniel. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Żona gwiazdy The Rolling Stones bezlitośnie uderza w PiS
  2. Media zapomniały, Agata Duda też? Rok temu seks-bomba namieszała w głowie Prezydentowi
  3. Rolling Stones odpowiedzieli Wałęsie! Po polsku, przed tysiącami ludzi
  4. Prosty trik a uratuje Twojemu psiakowi zdrowie! Wystarczy 10 sekund
  5. PRZEWRÓT w życiu Maryli Rodowicz! Tej propozycji nie odrzuci, ucieknie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News