Widzowie ONIEMIELI! SKANDAL rozsadził Kuchenne Rewolucje, Polacy wściekli

Widzowie ONIEMIELI! SKANDAL rozsadził Kuchenne Rewolucje, Polacy wściekli

Ostatni odcinek programu Kuchenne Rewolucje wywołał ogromne poruszenie wśród Polaków, którzy są wściekli. Sceny wyemitowane w jednym z najpopularniejszych show sprawiły, że Polacy dosłownie oniemieli. Skandal rozsadza Kuchenne Rewolucje, a stacja przeżywa prawdziwy lincz ze strony widzów.

Kuchenne Rewolucje znalazły się w świetle krytyki. W trakcie pogrzebu ofiar tragedii, która wydarzyła się w koszalińskim escape roomie, telewizja puściła bardzo niestosowny materiał z programu, który swoją treścią korespondował z tragicznymi wydarzeniami z przed tygodnia. Czy stacja przeprosi swoich widzów i rodziny ofiar? Kuchenne Rewolucje znów zaskoczyły swoich widzów. Tym razem nie chodzi jednak o zachowanie słynącej z budzenia kontrowersji Magdy Gessler, a potężną wpadkę całej telewizji. Stacja, która zazwyczaj stara się zachować powagę i dostosowywać do sytuacji popełniła błąd, o którym mówi dzisiaj cała Polska. Wczoraj (tj.10.01) w Koszalinie odbył się pogrzeb ofiar pożaru w tamtejszym escape-roomie. Te tragiczne wydarzenia, które poruszyły mieszkańców nie tylko nadmorskiej miejscowości, ale także mieszkańców naszego kraju. Wobec tak tragicznych wydarzeń popularna stacja całkowicie omyłkowo puściła w trakcie trwania programu Gessler materiał...o zabawie w lokalu escape-room.

Kuchenne Rewolucje zakpiły z pamięci o zmarłych? Skandal rozsadza show

Telewizja, która należy do koncernu Discovery Inc w dniu ceremonii pogrzebowej zmarłych dziewczyn, zdecydowała się na całkowicie niespodziewany ruch. W najnowszym odcinku kręconych przez TVN Kuchennych Rewolucji pojawił się fragment, w którym pracownicy restauracji odmienianej przez Magdę Gessler udali się właśnie do... escape-roomu. Celem restauratorki było zjednoczenie rozbitej ekipy knajpy, która delikatnie rzecz ujmując, za sobą nie przepadała. O ile sami pracownicy reformowanej przez restauratorkę knajpy wyszli z zabawy bardzo szczęśliwi i zadowoleni oraz zmotywowani do wspólnej pracy, o tyle sami telewidzowie byli zmieszani i zakłopotani tym, co obserwują na ekranie. Stacja nie zauważyła popełnionej pomyłki i zdecydowała się na puszczenie odcinka Kuchennych Rewolucji w swojej pełnej, nieocenzurowanej o budzący kontrowersję fragment. Widzowie są zszokowani i domagają się zdecydowanych ruchów ze strony stacji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy TVN przeprosi rodziny?

Stacja nie odniosła się jeszcze do stawianych przez internautów i widzów zarzutów. Pomimo dosyć dużego faux-pas, pracownicy stacji nie zauważyli jeszcze, w jak złym świetle się postawili. Mało tego, social media telewizji nie reagują na zarzuty, które są stawiane przez fanów. Same rodziny zmarłych także nie skomentowały jeszcze skandalicznego zachowania stacji, która zdecydowała się na publikację show prowadzonego przez Magdę Gessler. Sami krewni bliskich dalecy są od udzielania informacji dotyczące zmarłych. Na wczorajszych pogrzebie poprosili zgromadzone w Koszalinie tłumy od wstrzymania się nad kondolencjami. Możliwe więc, że rodziny ofiar nie pokażą publicznie żalu w związku z niestosownym zachowaniem stacji. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile zarabia Beata Kozidrak? Kwoty są KOSMICZNE!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Pawłowicz o chorobie alkoholowej. Polacy są zażenowani
  4. Syn Szydło chodzi po kolędzie. Wiemy co mówią o nim parafianie
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News