Policja wjechała na plan "Kuchennych Rewolucji". Cztery osoby powalone na ziemię i skute kajdanami

Policja wjechała na plan "Kuchennych Rewolucji". Cztery osoby powalone na ziemię i skute kajdanami Źródło: Kuchenne Rewolucje

W programie "Kuchenne rewolucje" podczas finałowej kolacji interweniowała policja. Czterech agresorów zostało powalonych przez funkcjonariuszy na ziemię i skutych kajdanami.

W Ostrowie Wielkopolskim do Best Baru została zaproszona słynna restauratorka Magda Gessler. Standardowo lokal gastronomiczny popadł w tarapaty finansowe, więc potrzebna była zmiana. Wszystko przebiegało pomyślnie i spokojnie, jednak jak się okazało - było to chwilowe. 

Policja w programie Kuchenne Rewolucje. Czterech osiłków powalonych na ziemię i skutych kajdanami

Grupa agresorów podjechała pod lokal, w którym Magda Gessler przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Jeden z nich wysiadł z samochodu i zaczął wykrzykiwać w kierunku Magdy Gessler, że to on remontował ten lokal, w czasie, kiedy miał jeszcze innego właściciela. Wrócił do auta i włączył radio na maksymalną głośność, czym nie dość, że zakłócał spokój okolicznych mieszkańców w godzinach wieczornych, to jeszcze przeszkadzali Magdzie Gessler i całej ekipie w nagrywaniu programu. 

Początkowo interwencję podjęła ochrona "Kuchennych Rewolucji", co nie spodobało się czterem osiłkom. Większość z nich była pod znacznym wpływem alkoholu. Jeden z agresorów próbował wtargnąć do środka lokalu, wówczas doszło do szarpaniny między nim a ochroną i dopiero wtedy zrobiło się naprawdę gorąco.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Awantura z użyciem siły fizycznej i z wyzwiskami zakończyła się interwencją policji. Funkcjonariusze powalili na ziemię czterech agresorów i skuli kajdanami.

- We wtorek, 21 maja po godz. 22:00 otrzymaliśmy zgłoszenie do jednej z restauracji. Okazało się, że doszło do braku porozumienia między ochroną lokalu a czterema mężczyznami - relacjonuje sierż. sztab. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy KPP Ostrów Wielkopolski.

Jeden z najbardziej agresywnych mężczyzn został aresztowany. Nie wiadomo jednak, czy któremukolwiek z nich zostaną postawione jakieś zarzuty.

 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa zmiażdżyła Rydzyka! "To nie jest ojciec, to polityk i biznesmen. ŻERUJE na biednych!"
  2. Gwiazda reality-show została ZAMORDOWANA przez swojego kochanka. 8 razy uderzył ją młotkiem w głowę
  3. Biedronka i Lidl mogą się zwijać? Na polski rynek wchodzi gigant, w którym produkty są o wiele, wiele tańsze
  4. Wszyscy patrzyli tylko na jej krocze. Dominika Gwit wrzuciła lżejszy ciuszek i zaczęła tańczyć (FOTO)
  5. Policja wjechała na plan "Kuchennych Rewolucji". Cztery osoby powalone na ziemię i skute kajdanami
  6. Nie żyje Jan Guz, ogromna tragedia. TVN przekazał informacje z ostatniej chwili

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News