Horror, Magda Gessler uciekała w panice! Wyciekły kulisy "Kuchennych Rewolucji"

Horror, Magda Gessler uciekała w panice! Wyciekły kulisy "Kuchennych Rewolucji" Źródło: screen tvn.pl

"Kuchenne rewolucje" dla wielu lokali zostały ostatnią nadzieją na podniesienie się z finansowego fiaska. Jednak podczas ostatniego odcinku Magda Gessler uciekła z lokalu w panice. Co tak przeraziło restauratorkę?

"Kuchenne rewolucje" zagościły już w wielu polskich miastach. Tym razem Magda Gessler za cel swojej podróży obrała Tychy, gdzie przeprowadziła wcześniej dwie udane rewolucje. Teraz pora przyszła na grecką restaurację Zorbę. Lokal już od dłuższego czasu bardzo słabo sobie radził z finansami, a jedna z pracownic przyznała, że w ciągu dnia przyjdzie do nich może pięciu gości. Niestety pierwszego dnia rewolucji Magda Gessler nawet nie zdołała spróbować serwowanych potraw.

"Kuchenne rewolucje": Magda Gessler uciekła z lokalu

Prowadząca program restauratorka już od samego początku miała duże zastrzeżenia dotyczące wystroju wnętrza lokalu. Kiedy usiadła już przy stoliku i zamówiła dania, to w restauracji pojawił się niespodziewany gość w postaci szerszenia. Okazało się, że owady nieopodal mają gniazdo i od jakiegoś czasu pojawiają się w lokalu, krążąc nad talerzami. Pewnego dnia wywołały też niemałą panikę skutecznie przeganiając gości. Magda Gessler natychmiast zażądała, aby wezwać straż pożarną, a następnie uciekła z lokalu, nie próbując nawet jednego dania. Wszystko dlatego, że restauratorka panicznie boi się szerszeni. - Ja uciekam, bo tego boję się najbardziej na świecie - krzyknęła Magda Gessler. Oczywiście straż pożarna przybyła na wezwanie, najszybciej jak mogła i natychmiast rozpoczęto poszukiwanie gniazda owadów. Przez to restauracja musiała zostać zamknięta. Również kolejnego dnia lokal nie został otwarty przez przeprowadzane prace spowodowane częstymi wizytami nieproszonych gości.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Magda Gessler całą winę zrzuciła na właścicielkę restauracji, która według niej powinna się tym zająć znacznie wcześniej. Na szczęście po trudnych początkach będzie szło już z górki i ostatecznie cała rewolucja zakończy się wielkim sukcesem. Nawet po powrocie Magdy Gessler po 6 tygodniach jedzenie nadal smakowało wyśmienicie i restauratorka tej restauracji wystawiła piątkę z plusem jako ocenę końcową. Nie da się ukryć, że teraz wiele osób będzie chciało sprawdzić, czy faktycznie serwowane dania są aż tak dobre. Miejmy tylko nadzieję, że obędzie się bez nieoczekiwanych wizyt.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sławomir prosi fanów o pomoc. Sytuacja jest dramatyczna
  2. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE
  3. Gwiazdor DDTVN o koleżance po fachu. Internauci: „Obrzydliwe przekroczenie granic”
  4. Gwiazda TVP znów została całkiem sama. „Historie miłosne kończą się bardzo różnie”
  5. Znaki zodiaku i to, jak chcą być KOCHANE
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News