"Starsza pani musi fiknąć". Gessler udała się w podróż z synem, wszystko nagrywali. Tysiące Polaków będą o tym mówić

"Starsza pani musi fiknąć". Gessler udała się w podróż z synem, wszystko nagrywali. Tysiące Polaków będą o tym mówić Źródło: Fot. Instagram/Magda Gessler

"Kuchenne rewolucje" uczyniły z Magdy Gessler jedną z największych gwiazd stacji TVN. Restauratorka wystąpiła w ostatnim czasie także w całkowicie nowym formacie nadawcy pt. "Starsza Pani musi fiknąć", w którym udała się w daleką podróż wraz z synem. Już wkrótce jej poczynania oglądać będą mogły tysiące widzów z całego kraju.

Magda Gessler rozpoczęła swą karierę w TVN od show "Kuchenne rewolucje", które okazało się gigantycznym hitem. Współpracujący ze stacją producenci chętnie zapraszają ją więc także do innych programów. Tym razem gwiazda zdecydowała się wziąć udział w "Starsza Pani musi fiknąć". W ramach formatu udała się w daleką podróż z synem Tadeuszem, a każdy ich krok i każda wspólna przygoda śledzone były przez oko kamery.

Gwiazda show "Kuchenne rewolucje" o nowym programie TVN

W wywiadzie dla Pudelka Gessler opowiedziała o swoim udziale w programie oraz jego doskonałym wpływie na rodzinne więzy. Nie ukrywała, że czasami na planie nie było jej łatwo, jednak jest naprawdę zachwycona decyzją o wzięciu udziału w show. - To była jedna z lepszych przygód w moim życiu. Wreszcie miałam czas dla mojego syna i mój syn dla mnie. Określiliśmy nasz poziom intymności, czułości, szczerości, przyjaźni. Była to wielka próba, bardzo ciekawa. Sami zobaczycie - opowiedziała z uśmiechem Magda Gessler. - To było zmaganie mojego silnego charakteru z charakterem producenta. Bardzo to ciekawie wyjdzie. Rzeczy są nieewidentne, nie tylko starsza pani musi fiknąć, może jeszcze ktoś - dodała tajemniczo gwiazda. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Tysiące Polaków wkrótce zobaczą "Starsza Pani musi fiknąć" z Magdą Gessler

Co ciekawe, Magda Gessler zdecydowała się także wyznać, czy nie przeszkadza jej stosunkowo kontrowersyjna nazwa programu. Restauratorka przyznała otwarcie, że tak naprawdę jest nią zachwycona i nie czuje się w żaden sposób obrażona, czy urażona. - Mnie się podoba bardzo nazwa tej produkcji, trzeba mieć trochę dystansu do siebie. Pan Edward Miszczak sam, osobiście stwierdził, że to jest jego autorska nazwa. Ja mu wierzę, ma genialną intuicję, a w sumie to strasznie śmieszne, bo można być starszą panią mając siedemnaście lat, a można być starszą panią mając sześćdziesiąt lat - przyznała w otwarty sposób Magda Gessler.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. WSTRZĄSAJĄCE wyznanie Wiśniewskiego o Violetcie Villas. „Nie miała zębów, ciągle piła”
  2. Była prezenterka TVP pochwaliła się radosną nowiną. Z całego internetu spływają gratulacje
  3. Milionerzy zaskoczyli uczestnika programu. Widzom to pytanie wydaje się BANALNE
  4. Anna Jantar i Jarosław Kukulski nie byli szczęśliwi? Czy zdradzał ją z jej największą rywalką?
  5. Katarzyna Cichopek odchodzi z ”M jak miłość”? Aktorka oficjalnie skomentowała!
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Pudelek Następny artykuł