Magdzie Gessler puściły nerwy. Wstrętne, o co fani oskarżają gwiazdę

Magdzie Gessler puściły nerwy. Wstrętne, o co fani oskarżają gwiazdę Źródło: Instagram/magdagessler_official

"Kuchenne rewolucje" pokazały Magdę Gessler w wielu odsłonach i stylizacjach. Przez cały czas emisji programu narosło wśród fanów wiele dziwnych oskarżeń, na które gwiazda postanowiła w końcu zareagować. W ostrych słowach odpowiada fanom.

"Kuchenne rewolucje" okazały się prawdziwym hitem TVN. Mało kto mógł się spodziewać, że program o poprawianiu sytuacji polskich restauracji może być tak popularny. W dużej mierze to zasługa charyzmatycznej prowadzącej. Magda Gessler wielokrotnie epatowała nie tylko kontrowersyjnym zachowaniem, ale też świetnym wyglądem. Fani w końcu nie wytrzymali i oskarżyli idolkę o oszustwo.

"Kuchenne rewolucje" skłoniły widzów do przemyśleń. Teraz sypią oskarżeniami

W każdym odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler wygląda doskonale. Uwagę zwraca nie tylko ekstrawagancki ubiór restauratorki, ale też promienna twarz. Wiele uważnych obserwatorów spostrzegło, że niektóre szczegóły na twarzy jurorki "MasterChefa" znacznie się zmieniły od czasów pierwszych odcinków. 

Zwrócili miedzy innymi uwagę na pełniejsze usta, zgrabniejszy nos czy gładszą cerę. Uznali, że taka metamorfoza musi być dziełem chirurgi plastycznej i zarzucili gwieździe, że ta skrycie korzysta z usług lekarzy. Teoria szybko zyskała na popularności wśród widzów, a z czasem zainteresowały się nią nawet media.

Sprawa zaczęła wyglądać na bardzo poważną, a hejtów i krytyki za poprawianie urody było coraz więcej. W końcu celebrytka nie mogła dłużej ignorować tego, co się wypisuje na jej temat i postanowiła zareagować. To, co przekazała, nie pozostawia żadnych wątpliwości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler odpowiada na pomówienia fanów. Użyła ostrych słów

Magda Gessler musiała się bardzo zdenerwować, co pokazała tworząc bardzo emocjonalny wpis na Facebooku. Odpowiedziała w nim na wszystkie zarzuty dotyczące operacji plastycznych w prosty i jasny sposób - nigdy nie miała okazji skorzystać z takich usług. Podaje ku temu jeden ważny powód.

- Z chęcią zrobiłabym powieki, bo mam nadmiar, ale kiedy? Moje życie jest w biegu! To rollercoaster: bez snu, bez przerwy. A na zabiegi trzeba mieć czas, którego ja nie mam nawet na 2-godzinny masaż! - wyznała.

Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" zdradziła też sekret swojego doskonałego wglądu. Uważa, że to wszystko zasługa makijażu i jej stylistek, które dbają, by zawsze wyglądała nienagannie. Dodała też, że poprawnie wykonany make up może zmienić bardzo wiele i każda kobieta powinna poznać przydatne triki, które zastępują drogie zabiegi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP: Nie żyje niemal najpiękniejsza kobieta na świecie. Odnaleziono jej ciało w pokoju hotelowym
  2. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska podzieliła ogromny majątek! Kto odziedziczy miliony po gwieździe?
  3. Anna Lewandowska zamieściła najbardziej wymowne zdjęcie jakie się da. "Drużyna się powiększyła"
  4. TVN: znaczna pokrywa śnieżna przykryje województwa, które są na liście alarmowej. Służby ostrzegają mieszkańców
  5. Wstrząsający dramat rodzinny syna Gessler, o którym mało kto wiedział. Nowotwór odebrał mu najbliższą osobę
  6. Meghan Markle wraca do USA? "W Wielkiej Brytanii jest księżną, w Kalifornii byłaby królową"

Źródło: Facebook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News