Magda Gessler dopiero teraz opowiedziała o koszmarnej tragedii. Straciła dziecko

Magda Gessler dopiero teraz opowiedziała o koszmarnej tragedii. Straciła dziecko Źródło: screen youtube.com/Telewizja Proart

"Kuchenne rewolucje" już niejednokrotnie pokazały silny charakter Magdy Gessler. Jednak wpływ na to, jakim człowiekiem jest teraz znana restauratorka miało wiele czynników i nie wszystkie z nich były tymi przyjemnymi.

"Kuchenne rewolucje" mimo upływu lat cały czas utrzymują się w ścisłej czołówce najchętniej oglądanych programów przez Polaków. Jednak za sukcesem tego programu nie stoi tylko jego forma, a przede wszystkim prowadząca, czyli Magda Gessler, której bardzo szybko udało się zaskarbić miłość widzów.

Restauratorka znana jest ze swojego silnego charakteru i bardzo żywiołowego podejścia do uczestników show. Jednak jej charakter był budowany przez wiele lat, a wpływ na ten proces miały różne wydarzenia z jej życia. Jednym z nich była śmierć dziecka.

Prowadząca programu "Kuchenne rewolucje" straciła dziecko

Magda Gessler w swoich wywiadach nie ukrywa, że ma temperamentny charakter, który dawał o sobie znać już znacznie wcześniej. Nawet w kontaktach damsko-męskich to ona dyktowała warunki i zawsze czuła się na równi z mężczyznami wokół siebie.

 - Dla mnie mężczyźni nigdy nie byli konkurencją! Byłam przez nich noszona na rękach i hołubiona. Nigdy nie czułam, że jakiś mężczyzna jest moim wrogiem, że muszę z nim o coś walczyć. Mnie raczej zawsze ustępowano miejsca.  (…) Moim życiorysem można byłoby obdarować kilka kobiet. Jestem potwornie kochliwa. Zakochiwałam się bez pamięci i mnie kochano na zabój - mówiła restauratorka.

Jednak niestety życie nie składa się tylko i wyłącznie z miłych przeżyć. Gwiazda stacji TVN przyznała również, że przed laty straciła dziecko, co było dla niej bardzo niszczącym przeżyciem, ale udało jej się tę tragedię przekuć w lekcję. Dzięki temu zaczęła jeszcze bardziej doceniać życie.

 - Mój charakter ukształtowały też niepowodzenia i życiowe dramaty: śmierć trzech ukochanych mężczyzn, strata dziecka… To traumatyczne doświadczenie nauczyło mnie jeszcze bardziej kochać życie, nie odkładać ważnych spraw na później. I co najważniejsze, nie szukać winnych - dodaje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak poradziła sobie słynna gwiazda?

Mimo wszystko bardzo ciężko jest się pozbierać po takiej stracie i przejść do normalnego życia. W końcu straciliśmy osobę, którą tak bardzo kochaliśmy. Dlatego Magda Gessler przekazała swój sekret odnośnie do tego, jak poradzić sobie z taką tragedią.

 - Należy iść dalej. Myśleć o następnym dziecku, o zachowaniu rodziny, o tym, żeby ból nie przysłonił nam świata - wyznała gwiazda.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  4. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  5. Iwona Pavlović przekazała radosną nowinę. Jej rodzina niebawem się powiększy
  6. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News