Dziś widzów Kuchennych Rewolucji wbije w fotele. Gessler dała czadu

Dziś widzów Kuchennych Rewolucji wbije w fotele. Gessler dała czadu

"Kuchenne rewolucje" niezmiennie dostarczają widzom TVN emocji. W najnowszym odcinku, które stacja wyemituje dziś wieczorem możemy się spodziewać nie tylko wielkiej przemiany restauracji z Wrocławia, ale i... potężnego skandalu. Co przygotowała Magda Gessler?

"Kuchenne rewolucje" jeszcze bardziej kontrowersyjne? W dzisiejszym odcinku kultowego programu TVN najpopularniejsza restauratorka w Polsce pojedzie do Wrocławia, aby pomóc właścicielom restauracji "Alladin's". Na miejscu oprócz finansowego upadku okaże się, że panuje ogromny bałagan.

"Kuchenne rewolucje" we Wrocławiu. Czy Magda Gessler dokończy zadanie?

Problemy finansowe właścicieli oraz brak gości w lokalu we Wrocławiu sprawiły, że Magda Gessler wraz z ekipą TVN postanowiła sprawdzić kondycję restauracji "Alladin's". Od momentu wejścia do pomieszczenia, najpopularniejsza gwiazda TVN... oniemiała. Wszędzie kurz i zaniedbane meble. Gospodyni programu natychmiast zapytała o stan lokalu. - Kurz zbiera się już po tygodniu - odpowiedziała właścicielka lokalu. - Niech mnie pani nie czaruje - krzyknęła Gessler. Restauratorka zapowiedziała, że do momentu aż ekipa nie posprząta kuchni, ta nie rozpocznie kulinarnych przemian. Emocjonujący odcinek już dziś na antenie TVN.

Magda Gessler - skuteczna i kontrowersyjna

Jej nazwisko zna każdy. Kontrowersyjna restauratorka wciąż podbija serca Polaków. Nietuzinkowa, energiczna, kolorowa - jednoznacznie przyznają fani, którzy są w stałym kontakcie z Gessler. Jej autorski program "Kuchenne rewolucje" bije rekordy popularności. Doświadczenie zdobywała prowadząc własne lokale. Dziś jest właścicielką kilkunastu w Polsce. Odwiedzają je tłumy a świetną atmosferę sygnuje własnym nazwiskiem. Prowadzi kilka programów w telewizji, niezmiennie od kilku lat współpracuje ze stacją TVN.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pytana, skąd bierze energię do działania przyznaje, że nie może obyć bez... fanów. To im poświęca mnóstwo czasu w Internecie. Pomimo napiętego grafiku, zawsze odpisuje na wiadomości i informuje na bieżąco o kolejnych projektach. Magda Gessler angażuje się także w kampanie społeczne, m.in. profilaktykę raka jajników. W sierpniu wzięła udział w sesji zdjęciowej, a całość ze sprzedaży ma zostać przeznaczona na diagnostykę nowotworu. Prywatnie, mama i partnerka. W wywiadach często wspomina jak ważna jest dla niej rodzina. Dzieci gwiazdy TVN poszły w jej ślady - kochają gotować i z kuchnią wiążą swoją przyszłość. Z Waldemarem Kozerawskim jest w związku od 15 lat. Chociaż dzielą ich tysiące kilometrów - wciąż są w kontakcie. Bliskość jest dla restauratorki bardzo ważna.  1. Agresja uczestnika show TVN wobec kobiety. Tak ostro jeszcze nie było
  2. Gwiazda DDTVN podjęła przełomową decyzję. Śmierć ojca była dla niej ogromnym ciosem
  3. Genialne! TVN upokorzyło TVP w najśmieszniejszy z możliwych sposobów
Następny artykuł