Dzisiaj w Kuchennych Rewolucjach zostanie ogłoszona radosna nowina! "Para spodziewa się dziecka"

Dzisiaj w Kuchennych Rewolucjach zostanie ogłoszona radosna nowina! "Para spodziewa się dziecka" Źródło: Screen/youtube/ TVN Foodie

"Kuchenne rewolucje" zaskoczą i wzruszą wszystkich fanów dzisiejszym odcinkiem. Przed kamerami ogłoszona zostanie niezwykle radosna nowina, która poruszy nawet Magdę Gessler.

"Kuchenne rewolucje" to jedna z tych produkcji, które już od pierwszych odcinków zapowiadane są jako prawdziwy hit. Tajną bronią programu kulinarnego jest kontrowersyjna restauratorka Magda Gessler, która nie boi się przed kamerami rzucać talerzami, wybijać okien czy używać kwiecistych i barwnych porównań, uświadamiając kucharzy, że ich działalność w kuchni jest pełna błędów.

Już dziś następny odcinek programu, a w nim niesamowita dawka emocji. "Kuchenne rewolucje" przygotowały dla swoich fanów wyjątkowo wzruszające widowisko, przed kamerami bowiem ogłoszona zostanie radosna nowina. Uczestniczka show TVN spodziewa się dziecka, przez co Magda Gessler będzie musiała wyjątkowo się wykazać, by pomóc jej z upadającą restauracją

Uczestniczka programu "Kuchenne rewolucje" spodziewa się dziecka. Wiadomość poruszy Gessler

W dzisiejszym odcinku najbarwniejsza polska restauratorka zagości na warszawskim Tarchominie, gdzie ostatkiem sił na rynku utrzymać się próbuje "Bistro Tarchomin". Prowadzą je Adrian oraz Kasia.

Przed kamerami para ogłosi radosną nowinę - spodziewają się dziecka. Informacja ta wzruszy i bardzo ucieszy prowadzącą "Kuchenne rewolucje". Będzie też doskonałą motywacją do wprowadzenia radykalnych zmian w lokalu, które pomogą załamanej parze spłacić gigantyczne długi i w końcu przestać dokładać do własnego interesu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Długi są coraz większe, a sytuacja zaczyna wyglądać tragicznie

Adrian przez kilkanaście lat pracował jako kucharz, a gdy poznał Kasię, postanowili wspólnie otworzyć własną restaurację, w której zjeść by można było idealne owoce morza. Pomysł wydawał się genialny, a szansa na jego zrealizowanie pojawiła się bardzo szybko. Ich znajomi zaproponowali kucharzowi pozycję szefa kuchni. Niestety drogi wspólników z czasem się rozeszły, a teraz wszystko spadło na głowę biednej i załamanej Kasi, która już nie wie, co ma robić. 

Choć ciężarna oprócz zajmowaniem się lokalem pracuje jeszcze zawodowo, pieniędzy wciąż jest brakuje. By opłacić pracowników, konieczne było zaciągnięcie kredytów, które teraz bardzo ciężko spłacić. Czy Magdzie Gessler uda się spełnić marzenie młodej pary i zapewnić ich nadchodzącemu dziecku spokojne życie? Odpowiedź poznamy już dziś o 21:30 w TVN. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
  2. Córki Hanny Lis to prawdziwe piękności. Julia i Ania mogłyby zostać gwiazdami!
  3. Gigantyczne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek. Gwiazda przemówiła
  4. Śmierć Michała na zawsze będzie tajemnicą. Są wyniki sekcji zwłok
  5. TVP podało pilne informacje. Ważny polityk PO nie żyje, popełnił samobójstwo
  6. Masz stary dowód? Dostaniesz fortunę

Źródło: Telemagazyn

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News